Kendilerine yararı olabileceğine inandığı insanlarla arkadaşlık kurarlar. Cesaretlidirler ve bunu saklamazlar her fırsatta insanlara belli etmeye çalışırlar. Yay burcunun örnek aldığı insanlar tüm dünyaca takdir edilmiş insanlardır. Yay burcu oldukça değişken yapıdadır bu özelliğini Jüpiter’den alır. Oldukça meraklıdır ve merakını giderene kadar peşini asla bırakmaz. Fakat amacına ulaştıktan sonra hevesi çok çabuk geçer. Bir yayın ilgisini canlı tutmak marifet ister.

Yay burcu lafını esirgemez. Eğer ters bir şey söyleyecek olursa hiç çekinmeden bunu yapar. Fakat öyle sihirlidir ki bir şekilde söylediği sözlerin ağırlığı etkisini kaybeder ve insanlar ona kırılmaz.

Bir yay burcu ortalama 30 yaşlarında olgunluğa erişir. Olgun yayların etrafı konforla çevrilmiş bir biçimde olacaktır. Burcun eksi bir özelliği ise aynı anda birçok işle uğraşmaya çalışmasıdır. Yayın şeklinden kaynaklı olan bu hareket bazen istemediği sonuçlar doğurur ama bu yayın oldukça hoşuna gider çünkü çok amaçlı düşünmek onun temel amaçlarından biridir. Yaylar yalnızlıktan herkesten daha çok korkar, meşgul olmadığı zamanlar çöküşe geçerler. Ortak düşünce paylaştığı insanlar ile ilişkilerinde oldukça yapıcıdır.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler