Bugün çok yoğunsunuz. Patronunzla 3 tane çok ciddi toplantıya katılmak zorundasınız. İş çıkışı da sevgilinizin doğum günü için arkadaşlarınızla parti veriyorsunuz. İşe kucak dolusu elbise çantasıyla mı gelmek zorundasınız? Elbette hayır. İzleyeceğiniz adımlar, hem toplantılarınızı hem de gece katılacağınız partiyi kurtarmaya yetecek. Dolabınızda, aşağıda okuyacağınız kıyafetleriniz varsa, strese gerek yok!

Blazer’sız çıkmam abi!
Bej blazer ceketler, yukarıda bahsettiğimiz anahtar kıyafetlerden en önemlisi. Zira bu ceketler, bir kıyafeti baştan aşağı yenilemekte en önemli rolü oynuyor. İsterseniz blue jean ve tişört kombinasyonunu kullanın isterseniz ekleyeceğiniz bir ceketle gecenin en seksi kadını olun. Tercih sizin.

Hemen kırmızı kolsuz bir elbise edinin!

Kırmızı kolsuz elbiseniz halen yoksa çabuk davranmanızda fayda var. Kolsuz kırmızı elbise en büyük yardımcınız olmaya aday. Kolsuz, sıfır yaka, düz kesim bir elbise hem gece hem gündüz tam klasik olarak göze çarpar. Bilekten bantlı sandaletler ve doğal bir makyajla romantik komedi filmleri setinden çıkmış gibi görünmeniz işten bile değil!

Klasik etek üstüne dekolte

Dar klasik etekler de kırmızı kolsuz elbiseniz gibi günün her saati şık görünmenizi sağlayacaktır. Fazla klasik olduğunuzu düşünüyorsanız dert etmeyin. Eteğinizin rengine göre giyeceğiniz şık bir gömlek sizi bundan kurtaracaktır. Gece gezmesi için de dekolteli bir üst tercih ederseniz işlemi tamamlamış olursunuz. Seçim sizin.

Dolabınızdan beyaz gömleği eksik etmeyin

Her kadının dolabında beyaz bir gömlek vardır. O zaman hem iş yerinde hem de akşamki konserde en şık kadın olmak için fazla vakit kaybetmeyin. Konsept partisine mi gideceksiniz? Tüm düğmeler iliklensin! Bir de kırmızı kurdele ekleyin. İşte size Teksas’tan gelmiş bir kovboy. Kokteylin seksi mi olmak istiyorsunuz? Şık bir gece eteği giyin ve beyaz gömleğinizin üst iki düğmesini açıkta bırakın. Kollarınız da sıvamayı ihmal etmeyin.

 


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler