Elbise kombini yapılırken şal ve eşarp gibi tamamlayıcı parçalar önemli unsurlardan biridir. Doğru eşarp seçimi kusursuz bir görünüm elde etmenize yarar sağlar. Ortama göre yapılacak olan şal seçimi ise zarif görünüme katkısı vardır. Elbise kombini yaparken şal ve eşarp seçimiyle bütün olarak düşünülmeli ve ardından tamamlanması gerçekleşmelidir.  Bu sayede uyumlu stiliniz daha göz çarpıcı olur.

Elbise ve Şal-Eşarp Uyumu

Kombin oluşturmaya başlarken öncelikle eşarp ve elbise uyumuna dikkat edilmeli ve sonra kombin oluşturma aşamasına geçilmelidir. Renk uyumu ise ilk yapılan ve dikkat edilen konulardan biridir. Sade bir elbise üzerine uyacak tivil eşarp modeli görünümünüzü tamamlayacak olan unsurların başında yer alır.

Son Model Şal-Eşarp Seçimleri

Tesettür giyim kombinlerinde en önemli öğelerinden olan şal veya eşarp modelleri son yıllarda büyük bir değişeme uğradı. Bu değişim genellikle gri, füme, siyah ve lacivert gibi renklerin kullanılmasıyla ortaya çıkıyor. Elbise kombine uyan şal seçimi bu son modaya dikkate alarak yapmanız yenilikçi görünümünüze katkı sağlar.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler