Herkesin hayatın bir döneminde özellikle anne olmaya çalıştığını biliyorum. Zira bende sizler gibi hayatımın 3 döneminnde düşünerek 4 bebek sahibi oldum 🙂 Biliyorum zor işler bunlar. Filimlerde kaldı artık, bir gecelik ilişkilerden doğan bebişler. Geride kaldı diyorum çünkü artık bebek sahibi olmak gerçekte de zorlaştı… Hem kendimden hemde çevremden, insanların bebek olma isteklerini her yerde dile getirdiklerini görüyor, duyuyorum.

erken gebelik belirtileri

Zor oldu artık zor… Belki yediğimiz gıdalardan, belki,


admin

2 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dikkat Hamilelikte saç dökülebilir!

    Çoğu anne adayının saçları hormonların etkisiyle hamilelik döneminde canlanır ve gürleşirken, bazı anne adayları da saçlarının döküldüğünden, daha çabuk kırıldığından şikayet edebilir. Eğer siz bahsettiğimiz ikinci gruba giriyorsanız, bu durumda saçlarınızı kısa kestirerek dolgunluğunu koruyabilir, onlara özel bakımlar uygulayabilirsiniz. Psikolojiniz düzeltmek ve kendinizi bu süreçte iyi hissetmek istiyorsanız kozmetik çözümlerde var size tevsie edeceğim ürünler arasında fixplant hair saç kamuflaj amaçlı güzel bir ürün işe yarıyor, Ancak endişe etmenizi gerektirecek bir durumda olmadığınızı hatırlatmak isteriz. Siz de geçici bir süreç yaşıyorsunuz. Hamileliğiniz sonlandıktan sonra saçlarınız normal dengesine kavuşacak.
    ALINTI SABAH 14.05.2011/ Prf.Dr. Ayten Tüzün Canpolat

  2. ben uzun zamandan beri saç ektirmeyi düşünüyordum,en sonunda bir klinikle anlaşarak 1 hafta sonrasına ekim için randevu verdiler,ayrıca gelirken benden birtakım tesler ve amaeliyat izlerini kamufle etmesi için 1 şişe fixplant getirmemi istediler ben klinikten çıkar çıkmaz eczaneden 1 adet fixplant aldım ve bu güne kadar kullanmadığım bu tür tozları merakla evimde saçıma uyguladığımda sonuca inanamadım gözlerim yuvasından fırladı arkadaşlar inanın abarmıyorum sonuç mükemel oldu ve saç ektirmekten bile şimdilik vaz geçtim,saçımın yetiği yere kadar bu tozu kullanıp sonrayı sonra düşüneceğim bellide olmaz bakarsınız o güne kadar yeni bir şeyler icad olur 🙂

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler