burca göre seks, “Her insanın seks hayatı farklıdır.” gibisinden bir cümlenin pek de doğruluk değeri taşıdığını söyleyemeyiz. Seks hayatları burçlar bakımından çok fazla benzerlik gösterir; yani burçların etkisi sadece kişisel karakterinizle ya da şansınızla sınırlı kalmaz, yatağınıza kadar girer. Biz de bu yazımızda sizler için seks hayatınızın burcunuza göre nasıl şekillendiğini detaylı bir şekilde aktardık. Bakalım geçmişiniz, yatak odası sırlarınız ve fantezileriniz cidden bizim yaptığımız araştırmaların sonuçlarıyla örtüşüyor mu? En sonda bir de sürpriz beklemekte.

KOÇ (21 Mart- 19 Nisan)

Geçmişiniz
Herkesin birbirine girdiği o kavgacı ‘reality show’lardan birinin yıldızı gibisiniz… Aşk yaşamınızın tarihçesi kötü ayrılıklarla dolu. Sivri topuklu ayakkabılarınızla onun ayaklarını ezmeden, karakola gidip hakkında dilekçe vermeden ilişkinin tam olarak bittiğine inanmıyorsunuz. Unutmak ve affetmek mi? Asla. Bu sizin tarzınız değil.

Yatak odası sırlarınız
Her an yarıştasınız; sizinle mi daha çok orgazm olacak, yoksa eski sevgilisi ile mi daha fazla olmuştu? Size göre asla başkası kazanmamalı, kazanan hep siz olmalısınız. Eski sevgilinizi, yaşantınızdan çıkaramıyor, ezeli rakip ve düşman olarak ilişkinin bir parçası haline getiriyorsunuz. Sekse gelince; ısırgan, saldırgan ve fiziksel olarak atak bir yapınız var. Saçlarından bir tutam kopardığınız zamanlar dahi olmuştur!

Yaramaz yanlarınız
iş arkadaşlarınız, özel arkadaşlarınız ve sevgilinizle dolambaçlı ve karmaşık oyunlar oynama huyunuz var. Hep bir plan ve kurnazlık içindesiniz. Kavga etmek o kadar kanınıza işlemiş ki, sonucunda ciddi savaşlar çıkacak durumları hazırlamakta üzerinize yok doğrusu. Ama bu yaptıklarınız için sizi suçlayan olursa hemen gözyaşlarına boğulabiliyorsunuz…

 

BOĞA (20 Nisan- 19 Mayıs)

Geçmişiniz
Hadi itiraf edin. Bir erkeği sırf zengin olduğu, güzel bir arabası veya evi olduğu için hedeflediğiniz çok oldu. Bu kadarla da kalmayıp birçok düzgün adayı, sırf kredi kartlarının limitleri düşük diye yaşantınızdan çıkardınız. Aşka inanıyorsunuz ama para da bunu elde etmenize yardımcı bir unsur ne de olsa…

Yatak odası sırlarınız
Yatakta gizlice artı ve eksilerin hesabını tutuyorsunuz. Geçen ay ona üç kez seksi bir masaj yaptıysanız, simdi aynısını ondan bekliyorsunuz… Fetiş merakınız var ve bunu açıkça ifade ediyorsunuz.

Yaramaz yanlarınız
Kendinizden beklenmeyecek kadar alçaldığınız sıkça görülmüştür: onun bankasından gelen hesap ekstrelerini kontrol ettiğiniz, ne kadar harcama yaptığını ve ne kadar borcu olduğunu gizlice kontrol ettiğiniz aşikar. Üzgünüz ama bütün bunları, ayrılmanız durumunda elinizde koz olarak tutmak için yaptığınızı da biliyoruz.

 

İKİZLER (20 Mayıs- 20 Haziran)

Geçmişiniz
Şu anda beraber olduğunuz erkeklerden ve zavallı eski sevgililerinizden söz etmeye bayılıyorsunuz. Onlardan fazla sık ve ağza alınmayacak kadar berbat şekilde söz etmek sizi rahatsız etmiyor. Ayrıca kırmızı noktalı bir anı defteri tuttuğunuz da biliniyor. En iyisi onu bir an önce yok edin!

Yatak odası sırlarınız
Onun erotik ve açık saçık konuşmalarına bayıldığınız gibi, o da sizin ağzınızdan çıkan bunca sözü nereden öğrendiğinizi merak ediyor. Dil ve kulak oyunlarına bayılıyorsunuz. Onun cinsel organına isim takmak ise vazgeçemediğiniz başka bir alışkanlık. Yaptıklarınızı, kimin duyacağını umursamadan, anlatmaktan çekinmiyorsunuz.

Yaramaz yanlarınız
Sizin biriyle öpüşmemeniz, yatak odasında çılgın deneyimlere açık olmamanız ve bundan kimseye söz etmemeniz mümkün değil. Dilinizi tutmanız imkansız. Ama unutmayın bu huylarınız yüzünden birçok muhteşem seks macerasını yaşayamıyor ve kaçırıyorsunuz.

 

YENGEÇ (21 Haziran- 22 Temmuz)

Geçmişiniz
En az bir ilişkiniz, o öpüşmek istediği ve siz istemediğiniz veya siz istediğiniz ve o istemediği ya da istenmeyen bir hamilelik yüzünden bitmiştir. Bazılarınızın anneleri ise tam bir “cadı kaynana” formunda ve siz bundan erkek arkadaşlarınıza söz etmeyi sık sık “unutuveriyorsunuz”.

Yatak odası sırlarınız
Göğüslerinize ilgi gösterilmesine bayılıyorsunuz. Gizliden gizliye, bebek muamelesi görmeye ve şımartılmaya da… Yatakta her zaman içinizdeki ” küçük kız” ortaya çıkıyor. Bunu da bol dantelli beyaz ve pembe yatak odanızdan ve geceliklerinizden anlamak kolay zaten.

Yaramaz yanlarınız
İlişkinizde akıl almayacak kadar çocuksu davranıp, ailenizle yaşadığınız tüm sorunları erkeğinize yansıtabiliyorsunuz. Surat asıyor, dudak büküyor, sinir krizine girmiş iki yaşındaki bir çocuk gibi davranıyorsunuz, vızıldanıp ağlıyorsunuz… Ya da tam tersine annelik içgüdünüz ön plana çıkıyor ve olgunlaşmamış, çocuksu erkekleri seçerek onlara annelik yapmaya çalışıyorsunuz.

 

ASLAN (23 Temmuz–22 Ağustos)

Geçmişiniz
Tüm arkadaşlarınız “o muhteşem romantik geceyi” ya da “o inanılmaz aşkınızı” bilirler. Hatta artık bunları daha fazla dinlememeyi tercih ederler. Dramatik halleriniz birçok ilişkinizin bitmesine neden olmuştur. Biraz sakinleşmeye ne dersiniz?

Yatak odası sırlarınız
Üstte olmamaya özen gösterirsiniz çünkü göğüslerinizin o açıdan güzel durmadıklarına inanırsınız. Gizlice porno yıldızlarından gördüğünüz ve sizi en güzel gösterecek pozları hafızanıza kazırsınız ve yatakta aynılarını denersiniz. Polaroid makineyle çıplak fotoğraflarınızı çektirmeye bayılırsınız. Sizi en çok tahrik eden şey, onu değil, kendinizi izlemektir. Kendinizi aşırı beğenirsiniz.

Yaramaz yanlarınız
Sizi tatmin etmesine bayılıyorsunuz çünkü bu halde kendinizi prenses gibi hissediyorsunuz. Emir vermekten çekindiğiniz de görülmemiştir: “Daha hızlı! Daha yavaş! Daha derin!” En büyük fanteziniz, saygı duyacağınız bir erkek bulup onu köleniz haline getirmek. Acı ama gerçek!

 

BAŞAK (23 Ağustos- 22 Eylül)

Geçmişiniz
Hadi itiraf edin; en az bir erkekle sadece vücudu güzel olduğu için birlikte olmuştunuz. Başak burcu, astrolojide, fiziksel özelliklerden en fazla etkilenen burçtur. Bu yüzden kendinizi sürekli spor salonunun en güzel vücutlu ama sünger beyinli tipleri; yakışıklı, şık ve zengin ama tam bir serseri olan tiplerle beraber buluyorsunuz. Ama acaba bu çıktığınız erkeklerden hangisi size gerçekten değer veriyor?

Yatak odası sırlarınız
Titizliğiniz yatak odasında da peşinizi bırakmıyor. Beyninizde kilitli duran bir listede yapacaklarınız ve yapmayacaklarınız yazılı olarak bekliyor.

Yaramaz yanlarınız
Yaşantınız çalışmak, daha çok çalışmak ve arada durmadan ,su içmek üzerine kurulu. Bu yüzden, kötü olduğunuzda gerçekten “çok” kötü oluyorsunuz. Gerçek bir Başak ara sıra kendini kaybetme ihtiyacı duyar ve mümkün olduğunca çok kokteyle gider, erkeklerle eğlenir, sarhoş olur. Ama itiraf etmelisiniz ki kendinizi sonrasında çok kötü ve iğrenç hissediyorsunuz.

 

TERAZİ (22 Eylül- 22 Ekim)

Geçmişiniz
25 yaşına gelmeden hayalinizde zaten birkaç kez ya nişanlanmış ya da evlenmişsinizdir. Beyazlar içinde büyük bir düğün fikrine aşıksınız ama erkeklerin neden sizinle aynı hisleri paylaşmadığını anlayamıyorsunuz.

Yatak odası sırlarınız
Çirkin pozisyonlardan veya feminen olmadığını düşündüğünüz pozisyonlardan nefret ediyorsunuz. Yatakta yaptığınız her şeyin yoga veya bale pozuna benzememesi halinde tahrik olamıyorsunuz.

Yaramaz yanlarınız
Aşka aşıksınız ve sadece Sevgililer Günü’nde kart ve çiçek almayı garantilemek için bir ilişkiyi devam ettirebilirsiniz. Evliliğe olan düşkünlüğünüzü gizlemeye çalışıyorsunuz ama genelde bu açığa çıkıyor.

 

AKREP (23 Ekim- 21 Kasım)

Geçmişiniz
Oldukça çılgınsınız. Bugüne kadar mutlaka erotik fantezilerinizi hayata geçirmiş, yasak yerlerde seks yapmış olmalısınız. Gerçek bir Akrep kadınıysanız yaşamınızda tabulara asla yer yoktur.

Yatak odası sırlarınız
Yaşınız ilerledikçe cesaretiniz ve özgüveniniz daha da güçleniyor. Bu da demek oluyor ki; 30’larınıza geldiğinizde evinizin çekmecelerinde bol bol seks oyuncağı olacaktır.

Yaramaz yanlarınız
Kontrol ve sahiplik oyunları seks yaşantınızın anahtarları. Eğer işinizde güç sahibiyseniz, evde erkeğinizin kölesi olmayı tercih edersiniz ama yaşantınızın kontrolü elinizde değilse, evde baskın olmak istersiniz. Oldukça sapkın zevkleriniz var.

 

YAY (22 Kasım- 21 Aralık)

Geçmişiniz
Tatil ve seks sizin için eş anlamlı kelimeler. Önleminizi almayı unutmayın, yoksa tatilinizden kalıcı bazı anılarla dönmeniz mümkün! Çadırda bile seks yapmışlığınız vardır.

Yatak odası sırlarınız
Sizin için büyüklüğün önemi olmadığını söylüyorsunuz ama çaktırmadan erkeğinize bakıp, inceleme yapmadan da duramıyorsunuz. Pek hoş olmadığını biliyorsunuz ama içten içe daha büyük olmasını tercih ediyorsunuz.

Yaramaz yanlarınız
Sizce ne kadar çok sayıda ilişkiye girerseniz o kadar iyi demek. Ya erkeğinizi yorgunluktan bezdirirsiniz ya da yeterli ilgiyi göremezseniz tatmini dışarıda ararsınız. Yabancı erkeklerle ilgili fanteziler kuruyorsunuz, özellikle de sporcularla.

 

OĞLAK (21 Aralık- 9 Ocak)

Geçmişiniz
En az bir tane süper cool biriyle birlikte olmuş ya da kariyerinde çok başarılı ve çevre sahibi biriyle çıkmak için çeşitli dolaplar çevirmiş olabilirsiniz. Sizin “hiç kimse” olmayan tiplerle asla işiniz olmaz.

Yatak odası sırlarınız
Erkeklere asla seks için ne kadar çalıştığınızı itiraf etmezsiniz. Çünkü siz aslında seksi, iyi yapılması gereken bir iş olarak algılıyorsunuz. Seks kitaplarını okuyup doğrusunu yapmaya çalışıyorsunuz.

Yaramaz yanlarınız
İşinizde ilerledikçe yabancı erkeklerle tek gecelik ilişki yaşama fantezileriniz güçleniyor. Bunlar özellikle uygunsuz tipler oluyor hayallerinizde. Bu yüzden birçok güçlü Oğlak kadını taksi şoförleri, tesisatçılar, marketteki kasiyer veya komşularıyla beraber oluyor.

 

KOVA (20 Ocak- 17 Şubat)

Geçmişiniz
Bir keresinde platonik arkadaşınız olan bir erkekle, sarhoş olduğunuz için birlikte olmuştunuz ve bu hâlâ sizi rahatsız ediyor. Bir keresinde de arkadaşlarınızın sevmediği biriyle çıkmıştınız ve bu, ilişkinizi çok etkilemişti. Aşk ve arkadaşlık, yaşamınızda hep karmaşa yaratır.

Yatak odası sırlarınız
Bir seks partisine katılmayı hayal etmeniz zor değil: bu da sizin arkadaşlık ve seks arasında zaten silinmeye yüz tutmuş olan sınırınızın daha da bulanıklaşmasına yol açar. En büyük yatak odası sırrınız ise; en ateşli anlarınızda dahi kendinizi olaydan uzak hissetmeniz.

Yaramaz yanlarınız
İnterneti, kocaman bir siber seks alemi olarak algılıyorsunuz. Arkadaşlık sitelerindeki resimlere bakmayı veya gece yarısı tanımadığınız biri ile chat odalarında flört etmeyi aldatma olarak algılamıyorsunuz. Bilgisayar klavyesini görünce pislik yapmadan duramıyorsunuz aslında…

 

BALIK (18 Şubat- 20 Mart)

Geçmişiniz
Çok karmaşıksınız. İçmek ve seks sizin için birden fazla kez neden-sonuç ilişkisi oluşturmuştur. Aşk hikayelerinizde sarhoş olduğunuz için beraber olduğunuz erkekler çoktur ama bunu itiraf etmeyi sevmezsiniz.

Yatak odası sırlarınız
Rol yapmayı ve çeşitli fantezileri yaşama geçirmeyi seviyorsunuz. Erkeğinizden de aynısını bekliyorsunuz. Sıklıkla gözlerinizi kapatarak ünlü bir oyuncuyu/futbolcuyu/eski erkek arkadaşınızı düşünerek orgazma ulaştığınız oluyor.

Yaramaz yanlarınız
Ne yazık ki sarhoşlara, kayıp ve çılgın tiplere düşkünsünüz. Onların yaşamlarındaki hayal veya gerçek problem ve karmaşalar sizi çekiyor.

 

ERKEĞİNİZİN ASTROLOJİK SIRLARI

Koç: Çok çabuk boşalıyor ya da seks performansı hakkında puan vermenizi bekliyor. Gizlice en iyinin kendisi olduğuna inanıyor.

Boğa: Ondan ayrılırsanız bunun bedelini ağır ödeyeceğinizi ima ediyor. Nelerin kendisine, nelerin size ait olduğunun envanterini sıkı tutuyor.

İkizler: Yüzeysel olmaya meyilli ve mutlaka cinsel organının takma bir adı vardır.

Yengeç: Göğüs merakı vardır. Fantezileri güçlüdür ama biraz da ana kuzusudur.

Aslan: Seks sırasında kendini izlemeyi sevdiği gibi, kendini filme çekmeyi de sever. Dikkat edin!

Başak: Bu kadar temiz, titiz, iyi ve çalışkan olmanın getirdiği baskıyı azaltmak için pornonun renkliliğinden yararlanır.

Terazi: İlişkisindeki romantizm ölürse, siz hiç fark etmeden aşkı başka yerlerde aramaya başlar.

Akrep: İnternette girdiği sitelere bakmayın, bayılabilirsiniz. Bay iğrenç ile berabersiniz!

Yay: Cinsel organının daha büyük olmasını diler ve ona sizi ne kadar iyi tatmin ettiğini söylemenize bayılır.

Oğlak: Sosyal statüsünü yükseltmeye çok meraklıdır. Kadınlarla sadece sosyal statüsü ve bağlantıları için birlikte olabilir.

Kova: Bu adam deli! Başka bir şey bilmeye ihtiyacınız var mı?

Balık: Zor durumlardan kurtulmak için yalan söyler ve kendisini yaratıcı bulur.


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler