Kaşları güçlendirmek

25 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 7.272 kez okundu.

kaşları güçlendirmek, Bundan kısa bir süre önce internette bir galeri bayağı trend olmuştu: Kaşsız Ünlüler. O galeri de bizleri ikna etti ki kaşlar da güzelliğimiz açısından fazlasıyla önemli bir bölge. Tabi ki kendinize uygun bir tarzınız olabilir, kaşlarınızı normalden daha kalın ya da daha ince yapabilirsiniz. Ancak bunun yanında daha da önemli olan bir şey vardır; kaşları güçlü ve sağlıklı tutmak. Bu işlemi yapmak aslında gayet kolay. Biz de bu yazımızda sizlere kaşları güçlendirmek adına neler yapabileceğinizi en basit ve etkili formüllerle aktardık.

Vazelin
Birkaç hafta içerisinde kaşlarınızda fark edebileceğiniz bir değişiklik görmek istiyorsanız kaşlarınıza günde birkaç defa vazelin uygulayın. Vazelini bitmiş bir maskaranızın fırçasıyla kaşlarınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz.


Hint Yağı

Hint yağı kıl kökleri üzerinde inanılmaz güçlü bir etkiye sahiptir. Siz de bu etkiden kaşlarınız üzerinde nasiplenmek isterseniz hint yağını günde bir defa kaşlarınıza uygulayın ve ardından kaşlarınıza birkaç dakika boyunca masaj yapın. Hint yağını yıkamadan en az yarım saat bekleyin.


Aloe Vera Suyu

Güzelliğin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan aloe vera suyu da kaşlar için eşsiz nimetlerden biri. Aloe vera suyunu günde bir defa uygulayarak kaşlarınızın kısa sürede artmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda aloe vera suyu yardımıyla kaşlarınız daha parlak olacak.

Soğan
Birçok kişinin evinden eksik olmayan soğan kaşlarımız için de bulunmaz nimetlerden biri. İçerdiği yüksek kükürt oranıyla kaş yapımını uyaran soğanı ezin ve suyunu bir pamuk yardımıyla kaşlarınıza uygulayın. En az birkaç saat boyunca yüzünüzü yıkamayın.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git