Cananga çiçekten elde edilen ylang yağı aracılığı ile tüm problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Ylang narin bitki grubunda yer almaktadır. Sahip olduğu kaliteli özler aracılığı ile ön plana çıkan ylang yağı iki farklı kokuya sahiptir. Baharat kokusu ile tanınan ylang yağı aynı zamanda tatlımsı bir kokuya da sahiptir. Özel günlerin vazgeçilmez tazeliği olan ylang yağı aynı zamanda cildin ferahlayarak rahatlamasını sağlamaktadır. Son zamanların en çok tercih edilen bitkisel yağları arasında öncülüğünü koruyan ylang yağı aracılığı ile sizlerde kusursuz güzelliğe sahip olabilirsiniz. Aşırı stres sonucu oluşan ruhsal problemler için de biçilmiş bir kaftan olan ylang yağı gerginlik problemini de çözüme kavuşturmaktadır. Rahatlatıcı özelliği ile tanınan ylang yağını masaj aracılığı ile cildinize sürerek ferahlığın tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Ylang Yağı Kullanımı

  • Ylang yağını nemlendirici yağlar aracılığı ile harmanlayarak kullanabilirsiniz. Saç bakım ve onarım işleminde de uygulamaya alacağınız ylang yağını şampuanınız ile de karıştırabilirsiniz.
  • Cildi rahatlatarak ferahlamasına yardımcı olacak ylang yağını masaj aracılığı ile de kullanabilirsiniz.

Sizlerde ylang yağının faydaları ve kullanımı ile ilgili aldığınız bilgiler doğrultusunda kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler