Ylang yağı sahip olduğu afrodizyak özelliği ile enerji kavramının ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Hem erkek hem de bayanlarda rahatlıkla uygulanabilen ylang yağı aynı zamanda yeni evlenen çiftlerin yataklarında da kullanılmaktadır.

  • Sinir, uykusuzluk ve öfke sonrasında sakinleştirici etki yapan ylang yağı şok durumların sonrasında da kullanıcısına etkili çözüm olanağı sunmaktadır.
  • Cildin sebum değerini dengeleyerek meydana gelen akne problemini de geri plana alan ylang yağı siyah nokta ve sivilce sorununu da reddetmektedir.
  • Nemlendirerek yumuşatma görevine sahip olan ylang yağı aynı zamanda cildin ferahlayarak rahatlamasını sağlamaktadır.
  • Saç bakımı içinde biçilmiş bir kaftan olan ylang yağı uygulama sonrasında saç kırık sorununu çözüme kavuşturmaktadır. Ceviz yağı ve yılan yağı aracılığı ile harmanlayacağınız ylang yağı saç pigmentlerinin yenilenerek onarılmasını sağlamaktadır.
  • Saçlar üzerinde büyük etkisi olan ylang yağı saç üzerinde meydana gelen kopma sorununu da çözüme kavuşturmaktadır. Sağlıklı saç tipinin oluşmasını sağlayarak bakımı destekleyen ylang yağı aracılığı ile sizlerde kusursuz görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler