Avva, kurulduğu günden bu yana tasarım ve müşteri odaklı çalışmalar ile her geçen gün kendisini yenilemektedir. Yaz, kış veya farklı sezonlar fark etmeden tarzınızı yansıtmak istiyorsanız ideal bir tercih olacaktır. Avantajlı ve indirimli fiyatları ile ayrıcalıklı bir markadır!

Antrasit Ultrasoft Bisiklet Yaka Düz Model Tişört

Antrasit ultrasoft bisiklet yaka düz model tişört, kaliteli kumaş yapısı ile sunulmaktadır. Yıkama ya da uzun süreli kullanımda, kumaş kalitesi olduğundan dolayı herhangi bir problem olmaz. Rahat bir üründür. Yaz sıcaklarında, gardırobunuzda kurtarıcı bir parça olarak bulunuyor. Üzerine alacağınız ceketle beraber, mükemmel bir kombin yapabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda avantajlı fiyatı ile yararlanabilirsiniz.

Beyaz Bisiklet Yaka Düz Tişört

Beyaz bisiklet yaka düz tişört, yalnızca beyaz değil farklı renk ve beden seçenekleri ile beraber bulunuyor. %100 pamuk kumaş yapısı mevcuttur. Slim fit bedeni bulunuyor. Bisiklet yaka, rahatsız etmeyecek genişliktedir. Hem sade, hem de bulunduğunuz sportif faaliyetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz üründen yanı tercihinizi kullanmak istiyorsanız sizin için ideal olacaktır.

Sarı Bisiklet Yaka Baskılı Tişört

Sarı bisiklet yaka baskılı tişört, nar çiçeği renk seçeneği ile bulunmaktadır. Üzerindeki baskı kumaş yapısı kaliteli olduğu için yıkama ya da ütüleme gibi işlemlerde zarar görmez. Uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Cep detayı mevcut. Cep detayının hemen alt bölümünde, baskıya yer verilmiş. Yaz aylarında üzerinize alacağınız ince bir ceket ile beraber, mükemmel bir kombin yapabilirsiniz. Çoğunluk tarafından tercih edilen ürüne, siz de satın alarak gardırobunuzda yer verin!

Bisiklet Yaka Çizgili Tişört

Bisiklet yaka çizgili tişört, sadelikten uzak minimal çizgi detaylarıyla tasarlanmış bir üründür. Tamamen düz tişörtleri sevmeyenler için mükemmel bir tercih olur. Sarı çizgiler, ürünün üzerine tamamen işlenmiştir. %100 pamuk kumaşıyla bulunuyor. Avon.com üzerinden sipariş ettiğiniz takdirde kısa sürede adresinize teslim edilir. Renkli ve canlı ürünle gardırobunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Yağ Yeşili Bisiklet Yaka Baskılı Tişört

Yağ yeşili bisiklet yaka baskılı tişört, üzerinde bulunan baskısı ile hareketli ürünleri sevenler için ideal bir tercihtir. Beyaz renk seçeneği bulunuyor. Ürün yıkama, ütüleme veya buna benzer işlemlerden kumaş yapısı sebebiyle zarar görmez. Uzun süreli olarak, dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Baskı detayı, göğüs bölümünde bulunuyor. Harici bir baskı yer almamaktadır. Yıkama sonrasında baskının solması ya da zedelenmesi de kesinlikle mümkün değildir.

Avva ile tercih edeceğiniz ürünlerle, kendinizi şımartmanın tam zamanı! Avva.com web sitesini ziyaret ederek giyim, ayakkabı, aksesuar ve farklı kampanyalardan anında yararlanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünleri online olarak satın almak için hemen şimdi web sitesine tıklayın! Her zaman şıklığı isteyenlere..


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler