Wilma Elles Anoreksiya Hastası mı?

5 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 4.649 kez okundu.

Oyuncu Wilma Elles ilk olarak Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Caroline rolüyle ekranlara çıkmıştı. O günden bu yana seyircinin beğendiği bir isim olan Wilma Elles’in son zamanlarda aşırı kilo vermesi ise “Anoreksiya hastalığına mı yakalandı? “ sorularını gündeme taşıdı. Wilma Elles ise yayınladığı fotoğrafları ile iddialara bir bakıma yanıt verdi.

Bikini ile Poz Verdi

Wilma Elles konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Instagram hesabından denizde uzaktan çekilen bikinili bir fotoğrafını yayınlayan oyuncunun hayranları ise sağlıklı olduğuna dair ikna olmuşa benzemiyor.

Bikinili fotoğrafı haricinde Wilma Elles’in Instagram hesabından paylaşmış olduğu diğer fotoğraflarda Wilma Elles’in aşırı zayıflığı dikkat çekiyor.

Anoreksiya hastalığı bir yeme bozukluğu, psikolojik bir rahatsızlık; hastalar ciddi şekilde yemek yememeye başlıyorlar ve çok az uyuyorlar. Bu duruma rağmen aktiflikleri oldukça fazla ve bunun da etkisiyle hızla kilo veriyorlar.  Her yaşta görülebilmesine rağmen en çok ergenlik dönemindeki genç kızlar bu hastalıktan etkileniyorlar.

Wilma Elles’in bir deri bir kemik kalmış halleri de Anoreksiya hastalığı ile ilgili olarak hayranlarında endişe yarattı. Kısa bir süre önce benzer tartışmalar şarkıcı İrem Derici için de gündeme gelmişti.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git