Pınar Altuğ, Geçtiğimiz Sene Öldürülen Vatan Şaşmaz’ı Andı

29 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 5.351 kez okundu.

Geçtiğimiz sene ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, Beşiktaş’ta ünlü bir otelin 10.katında psikolojik sorunları olduğu ve aşk yaşadığı öne sürülen Filiz Aker tarafından öldürülmüştü. Vatan Şaşmaz’ın birinci ölüm yıl dönümünde ise Çocuklar Duymasın dizinde beraber rol aldığı Pınar Altuğ onu unutmadı.

Pınar Altuğ’dan Duygusal Anma

Bir otel odasında cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz ölümün birinci yılında sevenleri tarafından unutulmadı. Ani ölümü ile sevenlerini oldukça üzen Vatan Şaşmaz için Pınar Altuğ, Instagram hesabından bir paylaşım yaptı.

Çocuklar Duymasın ekibinden olan Tamer Karadağlı ile kendisinin ve Vatan Şaşmaz’ın bulunduğu bir fotoğrafı yayınlayan Pınar Altuğ, “Seni hep o gülen gözlerinle hatırlayacağım” diye bir not da paylaştı. Pınar Altuğ’un paylaştığı fotoğraf ise çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Vatan Şaşmaz geçtiğimiz sene 1963 doğumlu olan Filiz Aker tarafından otel odasında 3-4 el ateş edilerek öldürülmüştü. Filiz Aker, Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra silahla kendini de vurmuş ve intihar etmişti. Soruşturma sonucunda katilin de ölmesi nedeniyle dava kapatılmıştı. Hem ölümü hem de ölüm şekliyle sevenlerini yasa boğan Vatan Şaşmaz evliydi ve eşi öldüğü dönemde hamileydi.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git