Taciz İddiaları ile Gündeme Gelen Talat Bulut Zor Durumda!

3 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 5.107 kez okundu.

Oynadığı bir dizide kostüm asistanı olan Özge Ş. Tarafından taciz iddiası ile savcılığa şikayet edilen Talat Bulut zor günler geçiriyor. Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ise o dönemde soruşturma sonrasında oyuncuya dava açılırsa sözleşmenin fesh edileceğini duyurmuştu. Talat Bulut diziye devam ediyor ancak dizinin çekimleri oynaması planlanan Mucize 2 filmi ile çakıştığı için kadrodan çıkartıldı.

Taciz İddiasında Yeterli Delil Yok!

Oyuncu Talat Bulut hakkında Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı yetersiz delil sebebiyle takipsizlik kararı verdi ve dava açılmasına gerek görülmedi. Talat Bulut, Fatih Aksoy’un açıklaması üzerine dava açılmadığı için diziye devam edecek. Buna rağmen Mucize2 filminde rol alması imkansız hale geldi çünkü dizi ve film çekimleri çakışıyor.

Mucize 2 filminin yönetmeni olan Mahsun Kırmızıgül bu gelişme üzerine Talat Bulut’un rolünü Fikret Kuşkan’a verdi. Fikret Kuşkan, Muhallim Mahir rolünü canlandıracak ve şimdiden rolü için 15 kilo vermiş durumda!

Fikret Kuşkan,  “Mucize”  filmini 2015 yılında izlediğini ve çok etkilendiğini de ifade etti. Ayrıcalıklara karşı duran ve toplumsal idealizmi konu edinen filmde Muhallim Mahir rolünü Talat Bulut canlandırmıştı. Filmin devamı olan Mucize 2’nin çekimlerine 8 Eylül’de başlanacak.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git