Somon DNA Aşısı

18 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 4.340 kez okundu.

Gençlik ve güzellik önerileri arasında gösterilen somon DNA aşısı son dönemde çok fazla yaygınlaşmış durumdadır. Ameliyatsız estetik müdahale yöntemlerinden bir tanesi olan aşı, cildin yenilenmesine ve kırışıklık görünümünün azaltılmasına katkı sağlar. Somon DNA yorumlar sayesinde yapılan işlemler konusunda kısa süre içerisinde bilgi edinmek mümkündür. Kırışıklık, lekeler ve gözenekler gibi cilt problemlerinde başarı sağlayan en etkili yöntemler arasındadır.

Somon DNA Aşısı Nedir?

Somon DNA aşısı, isminden de anlaşılabileceği gibi somon balığının spermlerinden elde edilir. İçerisine Hyalüronik aist eklenerek cildin kaybettiği nemi yeniden toparlaması amaçlanır.

  • Son dönemde estetik ve güzellik alanında yaşanan gelişmeler ile birlikte belirtilen aşı çok fazla talep görmeye başlamış durumdadır.
  • Hızlı ve en kısa süre içerisinde cildin görünümünün değişmesine yardımcı olan aşı, özel ince uçlu iğneler ile birlikte cilde uygulanır.
  • Somon DNA aşısı fiyatları uygulanan işlemlere göre değişiklik göstermek ile birlikte, operasyon öncesinde detaylı bilgi edinmek önemlidir.
  • Botoks, dolgu ve lazer uygulamaları ile birlikte tercih edilen aşı, uzun süre kullanıldığında cilt yaşının gençleşmesine zemin hazırlar.

Belirtilen uygulama ile en iyi sonuçları alabilmek adına öncelikle profesyonel ve deneyimli bir uzmandan destek almak gerekir.

Somon DNA Aşısı Nasıl Uygulanır?

Somon DNA aşısı, cilt yapısına bağlı olarak belirli aralıklarla uygulanır. İşleme başlamadan önce cilt analizinin yapılması ve eksiklerinin belirlenmesi önemlidir. Özel olarak yetiştirilen somon balıklarından sütlerinden elde edilen proteinler ile birlikte cildin tüm ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenir. Erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak isteyenlerin tercih edebileceği güzellik yöntemleri arasındadır. Somon DNA öncesi sonrası görüntüleri incelendiğinde etkileri hakkında gözle görülür farkların olduğunu tespit etmek mümkündür.

Liflerin onarılmasına yardımcı: Somon DNA aşısı, cilt yüzeyinde çevresel ve genetik faktörler ile yıpranan liflerin onarılmasına katkı sağlar. İçeriğinde hyalüronik asit ve faydalı mineraller olduğu için cildin nemlenmesine destek verir.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git