Aslında bu konumuz daha çok erkekleri ilgilendiriyor ama bu konu hakkında da sizlere bilgi vermek istedik. Bir kadın erkekten hoşlandığını nasıl anlar sorusunu kendi kendimize sorduğumuz anlar da oluyor. “Acaba aşık mı oluyorum?” gibisinden.

Sözlerin kifayetsiz kaldığı yerler vardır. Gözler girer devreye. Eğer bayan sürekli göz teması içindeyse sizden hoşlanmanın ilk belirtilerini gösteriyor demektir. Ayrıca vücut temasları da bunu belirtir.
Fiziksel teması biraz daha açarsak aslında en önemli kriterlerden birisidir. Eğer bayan konuşurken, muhabbet ederken sürekli el temasında bulunuyorsa sizden hoşlandığı kesin gibi bir şeydir.
Eğer bir erkek bayanla sık sık karşılaşıyorsa bu tesadüf olmaktan çıkar. Kadın kesinlikle erkeği takip ediyor, hareketlerini izliyor demektir. Kadınlar genelde istediğini alana kadar bir yolda devam ettikleri için takip etme sevdasından da vazgeçmezler.
Geldik son ve en alıcı kısma. Eğer ki olur da bir bayan erkeğe uzun ve anlamlı bakışlar atarsa iş artık bitmiş, kadın erkeğe abayı yakmış demektir.


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler