Rahatlıktan ödün vermeden tasarımlar sunan adres, şıklığı da elden bırakmadan modeller tasarlıyor. colins.com.tr Kadın Pantolon Modelleri Colins ile alt giyimler için rahatlığa ulaş. Hem kaliteli hem güzel modellerini görmek için linke tıkla, kendin ya da sevdiklerin için uygun ürünlere kolayca ulaş.

891 Maya Slim Fit Normal Bel Daralan Paça Kadın Yırtık Detaylı Gri Jean Pantolon

colins.com.tr şık ve kullanışlı modelleri ile sizlerin kombinelerinize çeşitlilik sunar.

891 Maya Slim Fit Normal Bel Daralan Paça Kadın Yırtık Detaylı Gri Jean Pantolon, dar kesim beden yapısına sahiptir. Beli daralan yapıda olup, orta boy tipe sahip bir model olarak tasarlanmıştır. Paça kısmı da düz paça ve bilek üstü olan bir üründür. Pantolon kumaşı %98 pamuk yapıda olup esnek bir doku sağlanması açısından, geriye kalan %2’lik kısımda elastan malzeme kullanılmıştır. Renk olarak tek renk olarak imal olmuş ve rengi ise gri jean modeldir.

Düşük Bel Normal Kesim Düz Paça Mavi Kadın Pantolon

colins.com.tr günlük kullanım rahatlığında sunduğu ürünleri ile her daim yanınızda.

Düşük Bel Normal Kesim Düz Paça Mavi Kadın Pantolon, 5 ayrı renk olarak tasarlanmış olup incelenen model mavi renge sahiptir. Ürün düşük bel olarak tasarlanmış ve eşofman rahatlığındadır. Bel kısmında bulunan bağcıklar, bedene göre ayarlama sağlar. Lastikli bir modeldir. Kesimi normal kalıp olup, orta genişlikte bir yapıdadır. Paçaları düz maça ve bilek üstü bir modeldir. Ürünün, dokuma kumaş olarak üretimi sağlanmıştır.

889 Katy Yüksek Bel Daralan Paça High Boy Fit Kadın Mavi Jean Pantolon

colins.com.tr konforlu jean pantolonları ile karşınızda. Ürünü gördünüz mü?

889 Katy Yüksek Bel Daralan Paça High Boy Fit Kadın Mavi Jean Pantolon, denim olarak bilinen gruba dahildir. Yüksek high boy fit kalıp olup; yüksek bel tipine sahiptir. Kumaşı; %99 pamuk ile %1’lik elastan yapıya sahip malzemeler ile imal edilmiştir. Paça tipi düz olup, saçaklı bir görünüm sağlanmıştır. Ürün diz bölgelerinde, eskitme yapılarak tarz bir görünüm kazandırılmıştır.

Yüksek Bel Normal Kesim Düz Paça Haki Kadın Pantolon

colins.com.tr rahatlıktan vazgeçemeyenlerin tercihi.

Yüksek Bel Normal Kesim Düz Paça Haki Kadın Pantolon; eşofman olarak, günlük ya da sportif faaliyetler için kullanılabilecek rahatlığa sahiptir. Ürün dokuma gruba dahil olup, bel ve bilek bölgeleri lastikli olarak tasarlanmıştır. Düz paçaya sahip ürün, bir miktar bilek üstü olarak model edilmiştir. Kalıbı normal kesim şeklindedir. Bel tipi ise, yüksek bel olarak sunulur. Haki ve pembe olarak iki ayrı model, değerli kadın müşterilerinin zevkine göre seçim hakkı sunar. Ürün bel kısmı, bağcıkla ayarlanabilir şekilde oluşturulmuştur.

703 Carla Orta Bel Dar Kesim Düz Paça Mavi Kadın Pantolon

colins.com.tr denim modelleri ile birçok kombininize uyumlu olarak her an yanınızda olmaya aday olacak.

703 Carla Orta Bel Dar Kesim Düz Paça Mavi Kadın Pantolon, denim ürün grubuna dahil olup; mavi renk jean pantolondur. Kumaşı %99 pamuk ve kalan kısım ise elastik alaşımlıdır. Bel yapısı, orta bel tipine sahiptir. Kendine özgü kalıbı ile imal edilmesi sağlanılmış olup, dar kesime sahiptir. Paçaları dar şekilde biterken, bilek üstü bir model olarak müşterileri ile buluşur.

colins.com.tr adresi ile konfor sunan modellere; kolayca ulaş. Hem rahatlığa düşkün hem de konforlu giyimden vazgeçmeyen insanların tercihi. Hadi, sende kendini ödüllendir.

 


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler