Bilezik Modelleri; Küpeden, yüzüğe, kolyeden, bilekliğe, alyans ya da özel günleriniz için tek ya da çift yüzükleri, erkek takı ve aksesuarları ve daha nice güzel gösterişli ürünleri bulabilmenize imkan sunar. Bu durumda da seçimlerinizi, çeşitliliği ile zor hale getirir.

Pırlanta ve elmasın değerleri ile altın ve gümüşün güzelliklerini; mükemmel tasarımlar ile birleştiren platform, arispirlanta.com – Bilezik Modelleri Ariş Pırlanta

Özel Tasarım 14 Ayar Altın Dorissa Bileklik

arispirlanta.com mükemmel görünümlü ve eşsiz tasarımları ile size özgün takılar sunmaya çalışıyor.

Özel Tasarım 14 Ayar Altın Dorissa Bileklik, 14 ayar kırmızı altından imal edilmiştir. Ağırlık olarak 6,80 gr olmakla birlikte özel tasarım ile üretimi sağlanmıştır. Altın; özel olarak rodaj adı verilen, bir tür kaplama işlemine tabi tutularak karartma sağlanmıştır. Rose renk altın ile örgü şekli verilen bu işçilik arasına serpiştirilen karartılmış altın toplar ile birlikte de hoş bir görünüm kazandırılmıştır. Ayrıca ürün içeriğinde; parlak olan dorika toplar da kullanılmış ve bu durumda zaten halihazırda naif bu bilekliğin, şıklığını daha da artırmaya vesile olmuştur. Bu şık ürünü görmek ve incelemek için, verilen linki ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Pırlanta Baget Safir Kelepçe Bilezik

arispirlanta.com pırlanta parçaların eşsiz formunu, siz değerli müşterilerine bilezik olarak sundu.

Pırlanta Baget Safir Kelepçe Bilezik, 14 ayar altın ile imal edilmiştir. Ürün; altının asıl rengi olan sarı renk yerine, beyaz renk formunda kullanılmış olması ve safir rengi ile daha şık bir görünüme kavuşmasına vesile olmuştur. Üst bölüme denk gelecek yüzeyde safir taşın maviliği ile baget pırlantanın pırıltısı; göz kamaştırır. 10ar adet olacak şekilde safir taşı ve baget pırlanta taşlar ile dizayn edilen bu ürün, kelepçe bilezik olarak karşınıza çıkar. Kullanılan pırlantalar yuvarlak kesime sahiptir. Aralarda bulunan safir taşlar ise daha çok dikdörtgen formlarda kullanılmıştır. Ağırlık olarak ise 4,67 gr olarak sunulur.

Siyah Beyaz Pırlanta Fantezi Kelepçe Bileklik

arispirlanta.com pırlantanın renkleri ve eşsiz sunumu ile bu bileklikte karşınıza çıkıyor.

Siyah Beyaz Pırlanta Fantezi Kelepçe Bileklik, 14 ayar altın ile imal olunmuştur. Üretimde sarı renk yerine beyaz renk altın tercih edilmiş; bu sayede siyah ve beyaz pırlantanın daha şık durması tercih edilmiştir. Her iki renkte bulunan pırlantalar da yuvarlak formlarda kesime sahiptir. Bileklik üst yüzeyinin orta kısmında; damla formunda bulunan büyük siyah pırlanta bulunur. Bu alanın çevresi de beyaz pırlantalar ile kaplıdır.

3.33 Karat Pırlanta Kelepçe Bilezik

arispirlanta.com bileziklerin en naif ve farklı formları bu adreste.

3.33 Karat Pırlanta Kelepçe Bilezik, çiçek desen formu ile değerli müşterilerine sunulmuş; farklı tasarımda ve oldukça hoş, kelepçe bir bilezik çeşididir. 18 ayar altın ile imal edilmiş olup, tasarımında ise çift renge sahip altın formları kullanılmıştır. Ağırlık olarak, 30,75 gr gelmektedir. Pırlantalar ürünün üst yüzeyine denk gelen alanlarda yuvarlak formda görünür.

14 Ayar Altın İtalyan Dorika Toplu Bileklik

arispirlanta.com naif tasarımları ile bileklerinize şıklık katacak.

14 Ayar Altın İtalyan Dorika Toplu Bileklik, 14 ayar altın ile imal edilmiş olup; tasarımında üç renkten oluşan altın formları kullanılır. Ağırlık olarak 4,51 gr gelen bu ürün; dorika toplu olarak modellenmiştir.

 

Bilezikler ve bileklikler hiç bu kadar güzel görünmüş müydü?
Pırlantanın, elmasın eşsiz tasarımları ve formlarını görmek için hemen tıkla. arispirlanta.com ile özgün takıları kaçırma.

 


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler