Kadın, erkek, çocuğa dair birçok kategoride ayakkabı model ve koleksiyonlarına erişim sağlayama imkanı sunan asicstr.com ASİCS ile Tarzını Yenile! Yaz ayının gelmesi ile birlikte; sunduğu ürünlerle birlikte ayaklara da yaz gelecek.

Gel-Quantum 180 Lite-Show Erkek Siyah Günlük Ayakkabı 1201A435-001

asicstr.com erkek bireyler için sunduğu rahat ve günlük ayakkabılar ile şık olmanıza da olanak tanır.

Gel-Quantum 180 Lite-Show Erkek Siyah Günlük Ayakkabı 1201A435-001, siyah renk olarak tasarlanmış bir modeldir. Ürün siyahın mat ve parlak formu; gri renk ve alt tabanda turuncu renk ile tasarlanmış olup, hoş bir duruşa sahiptir. Ürün sayasında; file detaylar sunulmuş ve bu sayede nefes alabilir özelliğe sahip olması sağlanmıştır. GEL teknolojisine sahip olan ayakkabı, mükemmel darbe ve şok emici özelliğe sahiptir. Bu sayede adımların yumuşak şekilde yere inmesine olanak tanır. Ürün arka kısmında bulunan çekme halkası, ayakkabının kolay şekilde giyip çıkarılmasını sağlar.

Gel-Kinsei Blast Le Kadın Pembe Çok Renkli Koşu Ayakkabısı 1012B178-500

asicstr.com sunduğu modeller ile kadınların koşularda rahat olmasına olanak tanır.

Gel-Kinsei Blast LeKadın Pembe Çok Renkli Koşu Ayakkabısı 1012B178-500, ürün pembe renk olarak tasarlanmış olup başka rengi bulunmamaktadır. Ürün örme saya olarak tasarlanmış olup, konforlu bir koşu için destek sunar. Pebax plakasına sahiptir ve bu durum sayesinde enerjinin hızlı ve rahat şekilde ileriye aktarımına yardımcı olacaktır. FF BLAST ve PLUS yastıklama teknolojisine sahiptir ve bu sayede, darbe ve şok emilimine destek sunar. Rearfoot ve forefoot GEL teknolojileri ise darbe ve şok emici özellikler ile ayakların yumuşak basmasını sağlar.

Gel-Nimbus 24 Platinum Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı 1011B358-020

asicstr.com erkek bireyler için koşu ayakkabısı olarak tasarlanmış model; ayakların rahat ve konforlu olmasına destek sunar.

Gel-Nimbus 24 Platinum Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı 1011B358-020, siyah renk olarak tasarlanmıştır. Üründe gri renkler kullanılarak, model edilmiştir. Ürün, file saya olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Bu sayede ayakların rahat ve yumuşak şekilde sarılmasına ve nefes alabilmesine olanak tanır. TRUSSTIC teknolojisi, stabil olarak bir duruşa sahip olmasına yardımcı olurken; FLYTEFOAM teknolojisi ise darbe emilimi sunarak, yere yumuşak şekilde bir basış sağlar. Ürün, reflektif detaylara sahip olması sayesinde; hafif ışıklı ortamlarda dahi görünebilmenize yardımcı olur.

Gel-Kayano 28 Lite-Show Erkek Pembe Koşu Ayakkabısı 1011B341-700

asicstr.com kadınlar için ürettiği rahat modeller ile konfor sunuyor.

Gel-Kayano 28 Lite-ShowErkek Pembe Koşu Ayakkabısı 1011B341-700, saya file olarak tasarlanmış ve nefes alabilir yapıya sahiptir. Ayakkabıda ek topuk paneli olarak adlandırılan, ayakkabı dayanıklılığının artmasına vesile olan bir kısım bulunur. LİTE-SHOW teknolojisi, ayakkabıyı giyen bireyin loş alanlarda dahi görünmesine yardımcı olur. Ürün içeriğinde bulunan teknolojiler, ayakta bulunan baskıyı iyileştirere darbe emilimleri sağlar.

Gel-Nimbus 24Erkek Mavi Koşu Ayakkabısı 1011B359-400

asicstr.com erkek modelleri olarak ürettiği tasarımlar ile rahatlığa olanak tanır.

Gel-Nimbus 24Erkek Mavi Koşu Ayakkabısı 1011B359-400, 5 farklı renk modeli ile bireylerin zevkine göre seçme hakkı sunar. Ürün, file saya ile imal olunmuştur. Ayakkabı, yastıklama ve darbe emilimi sunan teknolojiler donanımlı olup,  konforlu bir koşu sağlayacaktır.

asicstr.com tarz giyinmeyi seven ve konforuna düşkün olan insanların tercih ettiği güzel bu modeller; senin de hakkın olmalı. Konfor ve rahatlık için bu şık ayakkabılar ile tanış. Hemen verilen linklere tıkla; uygun fiyatlı ve rahat olan bu ürünleri kaçırma.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler