Birçok gelin alanında uzman oldukça başarılı tasarımcıların gelinliğini giymek istemektedir. Bunun için duvaklarından gelinliğin dantel detayına kadar birçok ince ayrıntının kaliteli bir tasarımcı tarafından yapılmasını tercih etmektedir.

Alberta Ferretti

Gelinlik dünyasının önde gelen markalarından olan Alberta Ferretti, İtalyan bir tasarımcıdır. Alberta Ferretti farklı tasarımların ortaya koyulduğu bir markadır. Her detayda farklı bir incelik uygulanan gelinlikler tasarımcının dokunuşlarıyla dikkat çekmektedir.

Carolina Herrera

Gelinlik dünyasının en iyi markaları olarak dünya çapında da adını duyurmuş diğer bir marka Carolina Herrera olmaktadır. Carolina Herrera, Venezuelalı bir tasarımcının dikkat çekici gelinliklerinin olduğu bir markadır. Zarafet, dikişteki incelik ve gelinlikte ki kalite ile gelinlik dünyasının adını duyurmuş bir markası olmaya hak kazanmıştır.

Elie Saab

Gelinliğe farklı bir bakış açısı kazandıran Elie Saab, Lübnanlı bir tasarımcıdır. Yaptığı gelinlik tasarımları ile oldukça fazla ödül almıştır. Elie Saab, gelinliklerinde ki dokunuş, detaylar da ki incelik, dantellerde ki dikkat çekicilik ile bir dünya markası olmaktadır.


editor

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler