Yazın gelmesi ile birlikte çocuklarımız için yeni kıyafetler alma vaktinin tam zamanı! Bildiğimiz üzere artık çocuklarımız için de bir moda anlayışı söz konusu. İşte bu yüzden hem onlar hem tarz görünsün hem rahat etsin hem de modaya uysun istiyorsanız o zaman bu isteklerinizin her birini Puma aracılığı ile karşılayabilirsiniz!

Puma Celebration Kız Çocuk T-shirt 

Bembeyaz bir zemin üzerine Puma’nın o efsane ambleminin rengarenk bir biçimde işlenmesi bu modele ayrı bir hava katmış.. Neyden mi bahsediyoruz? Tabi ki Puma’nın en yeni ürünlerinden olan Celebration kız çocuk t- shirt modelinden.

Öncelikle sizin bu t-shirt modelinin son derece rahat olduğundan bahsedelim. Kumaşı kesinlikle terletmiyor ve bu yüzden oyun oynarken kendisi son derece rahat ediyor. Ayrıca tasarımı itibariyle de son derece sadece hoş bir model. Eğer siz de çocuğunuz hem rahat etsin hem de spor görünsün istiyorsanız o zaman birlikte bu modeli tercih edebilirsiniz.

Rebel Erkek Çocuk T-shirt 

Erkek çocukları da unutmadık tabi ki… Onlara da hem tarz hem de spor bir t-shirt modeli öneriyoruz ve sizleri Rebel erkek çocuk t- shirt ile tanıştıyoruz. Siyah bir kumaş üzerine adeta Puma’nın yin yangı görünümdeki bir tasarıma sahip bu modelde tezatlıkların yansımaların iç içe geçtiğini görüyoruz.

Çocuklarınız için hem rahat hem de oldukça hoş bir tasarıma sahip bu model ile onların tarzına yön vermek isteyen annelerin bir numaralı tercihi haline gelen Rebel tshirtü uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Puma X Peanuts Çocuk T-Shirt 

İşte sizlere küçük çocuklarınıza uygun hem eğlenceli hem de hoş bir tasarıma sahip Puma tshirt modeli. X Peanuts çocuk t- shirt ile Peanuts’ın en sevilen karakteri Snoopy  ve Puma iş birliği göze çarpıyor. Ayrıca arkasında da yine eğlenceli tarzda bir tasarım bulunan bu model bisiklet yakalı ve son derece rahat. Tamamen pamuklu olan yapısı ile çocuğunuzun tenine zarar vermeyen, terletmeyen yapısı ile oyunlarına ara verdirmeyen bu t-shirtü siz de çocuğunuz da çok seveceksiniz.

Neymar JR Creativity Çocuk Şort

Yazın gelmesi ile birlikte sıcaklıklar da git gide artıyor. Bu da sokaklarda rahat rahat oyun oynamak isteyen çocuklarımızı bir miktar huzursuz ve rahatsız ediyor. Ancak; Neymar Jr Creativity çocuk şort ile çocuğunuz artık daha da rahat edecek. Beli son derece rahat, kumaş kesimi bol olan bu şort aynı zamana çocukların futbol dünyasındaki kahramanlarından sayılan Neymar’ın ismiyle anılmakta.

Eğer siz de çocuğunuz hem rahat etsin hem de oyunlarına kaldığı yerden devam etsin istiyorsanız o zaman Puma‘nın bu ürünü ile tanışmanın vakti geldi de geçiyor diyebiliriz.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler