Erkekler Hangi Davranıştan Etkilenir

21 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 6.078 kez okundu.

Erkekler Hangi Davranıştan Etkilenir

Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı ve karşı koyamadığı bazı davranışlar var. Bu davranışlar hakkında bilgi sahibi olmak kadınların işine yarayabilir. İlişkilerinde bir türlü başarılı olamayan kadınların bu davranışların neler olduğunu bilmesi sonraki ilişkilerinde mutlu olmalarını sağlayabilir.

Erkeklerin Etkilendiği Davranış ve Özellikler

  • Erkekler, egosuna düşkün varlıklardır. Her daim onaylanmak isterler. Kendisini ilgiyle dinleyen ve ona iltifat eden takdir eden bir kadını göz ardı edemezler.
  • Bir erkeğe duyduğunuz ilgi ve hayranlığı yüzüne söylemeniz etkili olabilir. Erkekler bundan hoşlanır. Fakat bundan daha etkileyici bir yöntem vardır. Onu başkalarının yanında övmek. Bundan çok hoşlanacaktır. Bundan da etkileyici bir yöntem var o da onu başkalarının yanında o yokken övmek. Yani arkasından överek konuşmak en etkileyici yöntemdir.
  • Erkekler özgüvenli kadınları sever. Çünkü kadınlar genelde şaşkın ve güvensiz bir tablo çizebiliyor. Böyle bir durumda özgüvenli bir kadın kendinden daha güzel bir kadından daha avantajlı olabiliyor.
  • Kolayca elde edilebilen kadınlar erkeklerin ilgi alanında değildir. Erkeğin doğasında savaşmak, merak etmek ve araştırmak vardır. Fazla gizemden de sıkılabilirler fakat fazla açık seçik de olmamak gerekiyor. Bu dengeyi tutturan başarılı oluyor.
  • İlgilenilmek her insanın hoşuna gider. Erkekler de ilgiyi çok sever. Ama bunaltacak kadar ilgi göstermek ya da gittiği geldiği yerlerden hesap sormak erkeği bunaltabilir.
  • Erkekler kadınların onlara hitap şeklinden de etkilenir. Fakat bu hitap şekli herkesin kullandığı ya da herkese kullanılabilecek bir hitap olmamalıdır. Ona özel bir hitap bularak onu etkileyebilirsiniz.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git