Tırnakları hızlı uzatmanın yolu

testEl güzelliğinin en büyük etkileyicilerinden biri olan tırnaklar bakımlı ve güzel olmalı her zaman. Kısa tırnakların bakımı fazla kolayken uzun tırnaklar için aynı şeyi söyleyemeyiz. Sürekli olarak törpülemeniz ve bakımlı tutmanız gerekiyor, bu kadar zorluğa rağmen kısa tırnaklara oranla çok daha iyi bir görüntü sunduğu kesin. Eğer tırnaklarınızı bakımlı tutmazsanız kırılabilir, buda tüm tırnaklarınızı kesmeniz gerektiğini gösteriyor. Bir daha uzatma konusunda yılabilir, kısa tırnaklarla da iyi şeyler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz; ama uzun, bakımlı ve güzel tırnakların yerini hiçbir şey alamaz. Peki tırnakları hızlı uzatmanın yolu nedir? Bunun için neler yapılabilir?

Dışarıya çıkmayacağınız bir gece ojenizi tırnağınızdan çıkarın ve tentürdiyot sürün. Bu şekilde yattıktan sonra sabah kalkmanızla birlikte oje sürebilirsiniz. Bu işlemi haftada iki kere yapmanız hem uzamasını hızlandıracak hem de tırnağı güçlendirecektir. Şimdi de bunun için bir kür verelim. Bir tas kadar ılık suyun içine bir çorba kaşığı kadar tuz ve bir tatlı kaşığı limon suyuyla birlikte bir tatlı kaşığı kadar da sirke koyun. Ardından bu karışım içine bir çay kaşığı kadar zeytinyağı koyun ve iyice karıştırın. Son olarak ellerinizi 10 dakika boyunca bu karışım içerisinde tutabilirsiniz.
Tırnakları hızlı uzatmanın yolu

Yorumlar

One Response to “Tırnakları hızlı uzatmanın yolu”
  1. Nuray dedi ki:

    Tırnaklarımı torpuluye bılerem ve onlara bacım ede bılerem amma oje ıle tenturdıyot ve ondan sonra kıları ede bılmerem.Menım dırnaqlrım hec uzanmıyor bır defe kesdım amma indi de uzanmır.İndi bu yazıları oxuduqdan sonra dırnaqlarıma daha cox vaxt serf edecem.

Yorum ekle