Sir Ağda Maskeleri

Bayanlar vücutlarındaki lekelerden kurtulmak için onlarca yolu denemektedirler. Son senelerde ise kullanılmakta olan bir yöntem sir ağdadır. Bayanların son zamanlarda tercihi olan sir ağda ile tüylerini ortadan kaldırmak onlar için bazı sorunlara sebep olabilmektedir.

Bu sorunların başında ciltte meydana gelen kalıcı olabilecek yada uzun bir süre cildinizde sizi rahatsız edebilecek lekelere sebep olabilir.

Sir Ağda Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle sir ağdanın uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer tecrübeli değilseniz yada sir ağdaya yeni başlayacaksanız mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir. Uzmanlar tarafından yapılan sir ağda kesinlikle cildinize zarar vermeyecektir ve tüylerinizden acı çekmeden kurtulacak cildinizde de istenmeyen tüyler olmayacaktır.

Sir Ağda Sonucu Oluşan Lekelerden Nasıl Kurtulabilirsiniz?

Sir ağda lekelerinden kurtulabilmek için kullanılan üç türlü tedavi bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ilaç tedavisidir. Uzman doktorların kontrolünden sonra sizlere verilen ilaçları kullandığınız taktirde bir süre sonra cildinizde bulunan lekelerden kurtulabilirsiniz.

Önerilen bir diğer tedavi yöntemi de pomat tedavisidir. Ayrıca güzellik salonlarında uygulanan maskelerde cildinizdeki lekelerden kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca uzmanlar tarafından önerilen bir tedavi yöntemide bulunmakta. Dilerseniz evinizde bu yöntemi uygulayabilir ve cildinizi rahatlatabilirsiniz.

Doğal Tedavi Yöntemi

Bir adet portakal alın ve onu rendeleyin. Daha sonra onu bir kaseye koyup şeker ile karıştırın. Az bir miktarda badem yağı ve yumurta akını da bu karışıma ekleyin ve bir kaşık ile bu karışımı karıştırın. Sorunlu bölgeye bu karışımı sürün ve kısa bir süre sonra duş alın.

Uzmanların önerdiği bu yöntem ile kısa süre sonra cildinizdeki lekelerden kurtulmaya başlayacaksınız.


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler