Covid-19 döneminde evde pratik maske yapmak hem karlı hem de daha korunaklı olabiliyor. Hepimizin maske takması gereken bu süreçte, örme maske yapmanın da kolaylıklarından yararlanabiliriz. Sevdiğimiz renklerle Korona için Maske Örme seçeneklerinden yararlanabilir, kısa zamanda siz de kendi ördüğünüz maskeye sahip olabilirsiniz.

Örme Maske Nasıl Yapılır?

Örme maske yapmak aslında, örgü bilen herkesin yapabileceği en kolay işlemlerden biridir. Ancak normal kazak ya da hızka gibi ilmikleri geniş tutmadan, sıkı bir şekilde uygulamak çok daha sağlıklı olacaktır. Sevdiğiniz renk ip alarak evde kolay bir şekilde tığ yardımıyla örebilir, hem şık hem de korona virüsten korunma imkanı bulabilirsiniz.

Eski çarşaflardan Maske Yapma

Örgü bilmiyorsanız, evinizdeki renkli ve şık çarşaflardan maske yapma imkanınız var. Özellikle yırtık olmayan tarafları değerlendirmek için lastik ve telle çok kolay bir şekilde maskenizi tasarlayabilirsiniz. Normal bir pike ya da yatak çarşarfını hem covid 19’dan korunmak hem de şık tasarımlarınızla minimalist bir yaşam sürme şansı elde edersiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler