Diş ağrısına iyi gelen bitkisel ürünler, evde uygulayabileceğiniz kolay tedavi yöntemleriyle uyuşturucu etkisi yaratacaktır. Özellikle gece ağrıları için karanfil ve karanfil yağı kullanabilir aynı zamanda siyah çayı da ağrı kesici etkisi olması için ağrıyan dişinize basabilirsiniz. Kolay ve ağrı hafifletici bitkisel yöntemleri uyumadan önce uygulamanız fayda sağlayacaktır.

Evde Dış Ağrısı Tedavisi Bitkisel Yöntemler

Evde dış ağrısı için karanfil yağını ve sarı kantaron yağı kullanabilirsiniz. Sarı kantoron yağı özellikle ağrılı dişinizin uyuşmasında etkili olacak ve uykunuzu da getirecektir. Diş çürüklerinde kullanılabilecek bir diğer ağrı kesici de zencefildir. Evde zencefiliniz bulunmuyorsa siyah çayın posasını dişinize basabilirsiniz.

Diş Ağrısı İçin En Etkili Yöntem

Diş ağrınız çok şiddetliyse mutlaka doktora gitmelisiniz. Ama gece ağrısı çekiyorsanız cayenne biberi etkili bir uyuşturucu olacaktır. Dişinize sürerek yatmadan önce kullanabilirsiniz. 30 dakika içerisinde etkisini gösterecek olan diş ağrınızı hafifletecektir. Fakat bu tedavilerin de sadece geçici olduğunu unutmamalı mutlaka doktora giderek, dişlerinizi tedavi ettirmelisiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler