Altınbaş kolye, yüzük, bileklik, düğün seti ve birçok ürünüyle her daim zarif ve şık hissetmenize yardımcı oluyor. Altınbaş.com platformunda, kaliteli ve yenilikçi yaklaşımla sunulan ürünlerin her birini, farklı seçenekleri ile görebilirsiniz.

Altın Anne Çocuk Kolye

Altın anne çocuk kolye, altının ışıltısını mükemmel tasarımıyla görebileceğiniz ideal bir parçadır. Anne adayları için özel bir hediye olabilir. Anneler gününde, annenize veya eşinize onu mutlu etmek için hediye edebilirsiniz. Anne ve çocuk modeli ile bulunan kolye, göz alıcı tasarımı ile altın kolye modelleri içerisinde bulunmaktadır. Uzun süreli kullanım garantisi mevcut. Ürünün renginde solma, kararma gibi en ufak bir detay görülmemektedir. Özel anlarınızı unutulmaz bir hale getirmek istediğiniz takdirde Altınbaş bünyesinde sunulan anne çocuk altın kolye, sizin de tercihiniz olabilir. Minimal detayla tasarlanmış zincir yapısı, cildinize kesinlikle zarar vermez. Burada kaliteli yapı malzemeleri kullanılarak üretilmiştir.

Altın Baget Yüzük

Altın baget yüzük, en özel anınıza eşlik ederken mükemmel tasarımı ile sizi adeta kendisine hayran bırakabilir. Baget bölümüyle beraber yüzüğün çevresi, göz alıcı parlaklığı ile bulunuyor. Sevdiğiniz kişiyle yolunuzu birleştirme sürecinde olduğunuz zaman altınbaş bünyesinde sunulan baget yüzük hem ihtişamı, hem parlaklığı, hem de harika tasarımıyla doğru bir tercih olur. Avantajlı ve indirimli fiyatıyla sistemde bulunmaktadır. Online olarak sipariş edebilirsiniz. Zarif ve şıklığı sevenler için ideal bir parçadır. Zarif ve şık bir görünüm bulunurken hem de mükemmel tasarımıyla, bütün gözleri üzerine çekiyor.

Altın Halka Küpe

Altın halka küpe, üçlü tasarımı ile bulunmaktadır. 3 ayrı halkanın bir bütün halinde bulunması ile tasarlanan küpe, zarafeti simgeliyor. Kulağınızda hem kalite kaliteli duruşuyla rahatsız etmez, hem de tasarımında kullanılan ürünler kulağınızda tahriş veya alerjik gibi bir durum oluşturmamaktadır. Çengelli bir yapısı mevcut. Bu şekilde kulağınıza takmanız gerekiyor. Rahat bir ürün anneler gününde, sevgililer gününde veya birçok özellik günü unutulmaz kılmak istediğiniz takdirde ideal bir tercihtir. Uzun süreli kullanımda, çoğunluğun tercihi oluyor. Rahatsız edecek, en ufak bir detay mevcut değildir. Sade, şık ve aynı zamanda zarif bir ürün arıyorsanız uygun fiyatıyla siz de online olarak sipariş edebilirsiniz.

Altın Bileklik

Bileğinizde zarafeti hissetmek istediğiniz takdirde altın bileklik sizin için mükemmel bir tercih olur. Küp şeklinde oluşturulan minimal detaylar, incecik zincir üzerine serpiştirilmiş. Üçlü zincir şeklinde bulunuyor. Her bir zincir de farklı küpler mevcut. Ayrı ayrı serpiştirilmiş halde bulunması, bilekliğe farklı bir hava katmıştır. Kaliteli bir üründür. Dilerseniz hediye olarak sevdiğiniz birisine armağan edebilirsiniz. Dilerseniz kendinizi şımartmak için uygun fiyatıyla tercihiniz olabilir.

Altın Üçlü Set

Altın üçlü set düğün sezonunda genel olarak, ön plana çıkan parçalar içerisindedir. Küpe, bileklik ve kolyeden oluşuyor. Her birinde aynı tasarım mevcut. Fakat o kadar güzel işlenmiş ki size adeta kendisine hayran bırakabilir. Hem zarif, hem şık, hem de dilediğiniz birçok kombinle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şıklığı ile göz dolduran kolye, küpe ve bileklik, takı koleksiyonunuza farklı bir bakış açısı getiriyor.

Hem şık, hem zarif, hem de daima üzerinizde taşımak isteyeceğiniz birçok aksesuarın hepsi ve daha fazlası Altınbaş platformunda mevcuttur. Altınbaş.com ile sizde şıklığınızı daimi kılın!


editor

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler