Kadınların hassas noktalarından biridir parfümler ve bazıları vardır ki efsane olurlar.

İşte kadınları daha güzel ve çekici yapan o 10 efsanevi parfüm :

1- Christian Dior : Miss Dior Cherie

Meyve tonlarının hakim olduğu bu parfüm, gençlik ve coşku bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmıyor.Kokunun coşkusu şişenin ağırlığıyla birleşerek efsaneler arasında yerini aldı.

2- Calvin Klein : Euphoria 

Egzotik meyveler , siyah orkide  ve büyüleyici çiçek notalarını birleştiren , bağımlılık yaratan bu seksi ve şık parfüm,hayallerinizdeki özgürlüğü ve sınır tanımayan duyguyu size verecek.

3-Christian Dior : J’adore

Türk gülü, Sümbülteber, Arap yasemini ve Comorialı Ylang Ylang bunlar J’adore ‘un çekici notasını yücelten efsanevi 4 çiçek. Çiçeklerin kadınsı çekim gücüne kimse dayanamayacak.

4- DKNY : Be Delicious

Egzotik çiçekler, baştan çıkarıcı odun ve elma esansının birleşimi olan bu parfüm cam bir elma şişesinde sunuluyor.Meyveyi seven duyularınız için daha farklısı  düşünülemez.Amerikan elması, salatalık, greyfurt, gül, beyaz amber, manolya, tuberose, menekşe, beyaz muguet, sarı odun, yumuşak ten ahengi, sandal ağacı bu parfümün içinde bulunan notalardan.Meyve bahçesinde kaybolmaya hazır mısınız?

5-Chanel : Coco Mademoiselle

Yasemin ve gül karışımının hafif kokusunu bir kraliçe edasıyla yansıtan bu parfüm zarif ve kadınsı hissetmek isteyenler için.

6-Lancome : Hypnose

Vanilya, akçaağaç ve çiçek-meyve karışımı notalarından oluşan Hypnose , büyülü ve kendinden emin. Çiçek kokusunun hafifliğine karşın , vanilya ve akçaağaç sarsıcı bir etki yaratmak isteyenler için.Kıvrımlı şişesi ise, boşaldığında bile göze hitap edecek cinsten.

7-Jean Paul Guilter : Classique

Kadın  vücudu şeklinde tasarlanan şişesi ile ilk bakışta cezbeden bu efsane, gül, portakal çiçeği ve vanilya notalarının birleşimiyle ortaya çıkmış.

8-Estee Lauder : Youth Dew

Ortasında kurdele bulunan şık bir kum saatini andıran şişesi ve çiçek baharat odun notalarının karışımıyla oluşan kokusuyla 50 senedir en seksi kokular arasındaki yerini koruyor.

9-Cacharel : Amor Amor

Kırmızı şişesi ve adı ile tamamen ‘aşk’ ı anlatıyor. Vanilya , yasemin ve Frenk üzümü notaları ile aşkın cazibesine karşı koyamayacaksınız.

10- Christian Dior : Addict 

Jamaica’da bulunan ve açtıktan birkaç saat sonra solan ‘Gecenin Kraliçesi’ çiçeğinin notalarıyla dolu olan bu parfüm bir çiçek/baharat karışımı. Eşsiz olmak isteyenlere.

 


admin

Bir yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ben de chanel allure kullanıyorum çok hoşuma gidiyor ama chanel serisinden bir parfümün listede yer alması da çok iyi diğerlerinin kokuları ağır geliyor bana

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler