Tercihan ders çalışmak için ya da diğer işleri yapmak için bir çalışma masası tasarımı hem sizin hem de çevrenizdekilerin dikkatini çekmelidir. Bunun için klasikleşmiş seçimlerden uzak ancak sizi motivasyona getirecek çalışma masaları yaratmakta mümkündür.

Çerçeveler İle Çalışma Masası Tasarımı

Çalışma masasını düzenlemek için öneriler olarak çerçeveler doğru seçim olacaktır. Çerçeveler çalışma masasının karşısına asılarak hem masa tamamen çalışma masası olarak değil aynı zamanda diğer işleri halletmek için kullanılan masa haline getirilebilir. Çalışma masası karşısına asılan çerçeveler ile birlikte masanın üzerindeki fotoğraflarla olan kalabalıkta ortadan kalkmış olacaktır.

Renkleri Çalışma Masasındaki Önemi

Yeşil, mavi, pembe sevdiğiniz hangi renk ise bu sizi çalışmaya daha fazla teşvik edecektir. Bu yüzden tamamen koyu renklerden uzak sizi canlandıracak ve detaylarda uyumu yakalayacağınız çalışma masası rengi tercih edebilirsiniz. Masanızın bulunduğu duvarın tercih ettiğiniz canlı renkler ile boyanması ve masa üzerindeki minik objelerin de bu renk ile uyumlu olması sizin de çalışma masanızı sevmenizi sağlayacaktır.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexus



Facebook Paylaş

Etiketler