Meme Dolgusu

26 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 3.369 kez okundu.

Meme dolgusu son dönemde en çok tercih edilen estetik müdahalelerden bir tanesi olmak ile birlikte, kadınların kendilerini daha iyi hissetmelerine katkı sağlar. Yapılan küçük işlemler ile birlikte istenilen görüntüye ulaşmak son derece pratik ve kolaydır. Üstelik ameliyatsız ve ağrısız bir yöntem olduğundan dolayı günlük rutinini bozulmasını engeller. Meme dokusunda sarkma gibi problemler yaşayanlar açısından da avantajlıdır.

Meme Dolgusu Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız meme büyütme sürecinde yağ enjektesi kullanılır. Kadınların meme dokularının içerisine istenilen oranda yağ enjekte edilmekte olup, bu sayede daha dik ve dikkat çekici göğüslere sahip olmak mümkündür.

  • Operasyon öncesinde uzman ve alanında deneyimli bir doktordan yardım alınması önerilir.
  • Meme dolgusu kısa sürede tamamlandığı için estetik operasyonlardan korkanlar açısından faydalıdır.
  • Dolgu işlemi sırasında kullanılan madde, sağlık açısından zararlı olmadığından dolayı herhangi bir problem oluşturmaz.
  • Göğüs sarkması dışında, boyutunu beğenmeyenler tarafından da belirtilen işlem uygulanabilir.

Meme dolgusu, diğer estetik operasyonlara göre daha pratik olduğu için yakın zaman içerisinde hızlı bir şekilde talep görmeye başlamış durumdadır. Fiyatları ise doktora ve yapılan işleme göre değişiklik gösterir.

Operasyon Aşamaları Ve Dikkat Edilecek Unsurlar

Meme dolgusu yaptırmak ve kendisini daha iyi hissetmek isteyenlerin öncesinde, doktor kontrollerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeye özen göstermeleri gerekir. Yağ enjeksiyonu nedir ve nasıl uygulanır noktasında bilgi edinenler, daha bilinçli hareket etme fırsatı bulurlar. Dolgu maddesinin vücuda uyum sağlaması ve tam olarak yerleşmesi adına operasyondan sonra belirli bir süre masaj yapmak faydalı olacaktır.

En az 5 yıla kadar etkili: Meme dolgusu doğru kullanıldığında ve düzenli olarak doktor kontrolleri gerçekleştirildiğinde en az 5 yıla kadar etkilidir. Dolgunun devam etmesini isteyenlerin ise 5-6 yılda bir işlemi tekrar ettirmeleri önerilir. Ancak bu noktada doğal bir görünüm oluşması adına uygulanan dolgu oranına dikkat edilmelidir.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git