Ameliyatsız Ve Acısız Yöntem; Meme Dolgusu

28 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 4.347 kez okundu.

Ameliyatsız, ağrısız ve acısız bir yöntem olarak kabul edilen meme dolgusu, 18 yaşından büyük tüm kadınlara uygulanabilir. Ancak hem dolgunun başarılı sonuçlar vermesi hem de sağlık sorunları oluşturmaması adına hormonal gelişimini tamamlayan kadınların tercih etmesinde yarar vardır.

  • Meme dolgusu yapılırken genellikle aquafilling isimli bir dolgu maddesi kullanılır.
  • Belirtilen madde sağlık açısından zararlı olmadığı gibi aynı zamanda alerjik bir reaksiyonda oluşturmaz.
  • Vücuda herhangi bir zarar vermeyen dolgu maddesi, diğer yağ dokuları ile birleşir ve göğüslerin istenilen görüntüye ulaşmasına katkı sağlar.

Dolgu işlemi sırasında herhangi bir iz bırakmadığı gibi yarada oluşturmaz. İyileşme sürecinde rahatsız etmediği gibi vücuda kısa süre içerisinde adapte olur.

Aquafilling İle Meme Büyütme

Diğer estetik operasyonlar göz önünde bulundurulduğunda, aquafiling ile meme büyütme en acısız yöntemlerden bir tanesidir. Göğüse dolgu enjekte noktasında profesyonel doktorlar ile çalışılması durumunda en kalıcı sonuçlar elde edilir.

  • Meme büyütme sonrasında ilk etapta belirli bir süre ağırlık hissi oluşur. Belirtilen duruma alışma süreci ise yaklaşık olarak 5-7 gündür.
  • Dolgu yaptıracakların işlem öncesinde kullandıkları ilaçları ve kronik rahatsızlıklarını belirtmeleri gerekir.
  • Meme dolgusu yaptırırken abartıdan uzak durmak ve doğal sonuç verecek şekilde oranını belirlemek faydalı olacaktır.

Genellikle meme dolgusu sırasında, genel ya da lokal anestezi seçenekleri değerlendirilir. Memenin alt kısmından yapılan dolgu, daha doğal bir görüntünün oluşmasına katkı sağlar. Meme büyütme ameliyatı sayesinde sarkma ya da deformasyon gibi problemlerden de kurtulmak mümkündür.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git