Yaz gelince kuşkusuz herkesin isteği denize gidip, kumsalda uzanmak olur. Bu aktivite ne kadar zevkli olsa da sağlımıza da tehdit ediyor. Güneşin direk üzerimize doğru verdiği ışık, tuzlu suyun da verdiği etkiyle cildimizi kızartır ve tahriş eder. Aslında birçok kişi bu yanma işlemini sever, bronzlaşmak ister. Ama bunu sağlıklı yapmak da önemlidir. Çünkü bu bronzlaşma sırasında kansere yakalanma tehlikeniz bile vardır.

Güneşin bu tehlikeli ışınlarından korunmak için birinci ve tek önlemimiz -eğer bronzlaşmak istiyorsak- bronzlaştırıcı krem olmalı. İçindeki elliyi aşkına yararlı besinlerle güneş ışınlarının vücudumuza zarar vermesini engellerken bronzlaşma işlemini hızlandırır. Piyasada şu an birçok bronzlaştırıcı krem var ama hangisi sağlıklı ve yararlı bunlara bir göz atalım. Biz birkaç yararlı olanı araştırdık ve şimdi sizlere tanıtıyoruz.

Oriflame Sol Garden
: Ürünün temel sistemi su üstüne olduğundan cildinizi korurken aynı anda bakım da yapıyor.
Nivea Sun Touch : Diğer bronzlaştırıcıların aksine nivea sun touch mendil bir bronzlaştırıcıdır. Bu nedenle hiç zorlanmadan vücudunuzun tüm yüzeyine rahatça gezdirebilirsiniz.
Dove Summer Glove : Bu krem de diğerlerinin aksine vücudun rengini değiştirmiyor, parlatıyor. Bildiğimiz gibi diğer kremler genellikle vücudumuzu daha koyu gösteriyordu.

Bu verdiğimiz üç tane bronzlaştırıcı, alanının en iyileri. Siz siz olun bu bronzlaştırıcılardan başkasını kullanmayın.


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler