Skechers, spor ayakkabı kategorisinde öncü bir markadır. Birbirinden farklı fikir tasarımının yapılmasıyla, rahatlığın ve şıklığın adresidir.

Track – Front Runner 232298 NVGY

Truck-front runner 232298 nvgy erkek spor ayakkabısı, spor antrenmanlarınız da esnek yapısı ile birlikte tercihiniz olur. İki renkli örgülü kumaşıyla konforlu ayakkabıdır. Ayaklarınızı her yönden kavrar. Bu yüzden nefes alabilen yapısı ile beraber kuru ve ferah hissettirir. Bağcıklı ve aynı zamanda bilinen modellere göre modern bir tasarıma sahiptir. Ayaklarınızın şeklini alıp mükemmel yastıklama yapar. Her adımda yumuşak hissetmek istediğiniz takdirde tercihiniz olabilir. Avantajı ve indirimli fiyatlarıyla skechers.com üzerinden online bir şekilde satın alabilirsiniz.

D’lites 13145 BKRG Kadın Siyah Sneakers

Günün dilediğiniz saatinde rahat etmek istediğiniz takdirde d’lites 13145 bkrg kadın siyah sneakers tam da niteliklere sahip bir ayakkabıdır. Yüksek tabanıyla koşu antrenmanların da tercihiniz olabilir. Bağcıklı yapısı mevcuttur. Siyah ve beyaz renk seçenekleri yer alır. Farklı ayak numaralarına göre skechers üzerinden online bir şekilde tercihinizi yapabilirsiniz. Uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Tabanında kullanılan yumuşak yapı ayaklarınızı rahatsız etmez.

D’lites-Cool Change 13143 LAV Kadın Mor Sneakers

Gün içerisinde arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirirken ayağınızın da özgür olmasını istediğiniz takdirde d’lites-cool change 13143 lav kadın mor sneakers tercihiniz olan bir ayakkabıdır. Bağcıklı yapısı mevcuttur. Mor renk seçeneği ile tarzınızı ön plana çıkabilirsiniz. Yüksek taban koşullarınız da, yürüyüşlerinizde ya da sporsal faaliyetleriniz de rahat bir özelliğe sahiptir. Bu yüzden günün dilediğiniz saatinde kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Dikişli yapısı ile beraber herhangi bir yırtılma, yıpranma ya da farklı etmenlerle karşılaşılmaz. İçeriğindeki yumuşak dokular, ayağınızda esnek bir hava oluşturur. Çoğunluğun tercihinde olan ürüne sizde ayakkabılarınız içerisinde yer verebilirsiniz.

Skech-O-Saurus Lights 400110N BKLM Küçük Erkek Çocuk Siyah Spor Ayakkabı

Skech-O-Saurus Lights 400110N BKLM Küçük Erkek Çocuk Siyah Spor Ayakkabı farklı beden seçenekleri ile yer alır. Etrafı saran tasarımları bulunmaktadır. Bu ayağın gün içerisinde hava almasına yardımcı olur. Kolay giyilen bağcıklı spor ayakkabı, ışıklı dinozor teması ile beraber tasarlanmıştır. Pürüzsüz doku ve sentetik saya üründe kullanılan meteryal de hafif  oymalıdır. Dino tasarıma sahip olan ürün iç tabanında, yastıklı ve konforlu materyaller kullanılmıştır. Ön bölümünde logo detayları yer alır. Erkek çocuklarının rahatlıkla tercih edebileceği ve uzun süreli kullanıma dayanıklı bir model. Tasarımında dinozorlardan esinlenmiştir. Işıklı detayları ile çocuğunuz giydiği anda mutlu olabilir. Pürüzsüz dokulu sentetik malzeme kullanılmıştır. Dinozor temasına uygun desenlerle donatılmış olması ile beraber uzun süreli kullanımda kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Unicorn Storm – Wing Dazzle 302209L SMLT Büyük Kız Çocuk Gri Spor Ayakkabı

Unicorn Storm – Wing Dazzle 302209L SMLT Büyük Kız Çocuk Gri Spor Ayakkabı, ışıltılı bir tasarıma sahiptir. Tek boynuzlu at temasından esinlenerek tasarlanmıştır. Renk geçişleri holografik şekildedir. Tek boynuzlu at kanadının kabartılmış bir şekilde yer alması kız çocuklarını rahat ve mutlu bir şekilde kullanması adına önemlidir. Kolaylıkla giyilip çıkartılabilen cırt cırtlı bant mevcuttur. Esnek bağcıkları da yer alır. İç tabanında konforlu ve yastıklamalı malzeme kullanılmıştır. Bu da çocuğunuza gün boyunca okulda ya da arkadaşları ile birlikte oyun oynarken rahatlıkla kullanım konforu oluşturur. Aynı zamanda dayanıklı bir model.

Erkek, kadın ve çocuk spor ayakkabı kategorisinde binlerce seçeneğiyle skechers.com üzerinden online bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Skechers spor tarzlarıyla dilediğiniz her an kendinizi özgür, rahat ve şık hissetmek istediğiniz takdirde yanınızdadır.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler