interior of stylish living room

Evimiz, hakkımızda birçok şey ele veren detaylarla dolu alanımız. Hayatımızı, hayallerimizi, duygularımızı yaşadığımız en huzurlu yer evimizdir. Bizimle yaşayıp bizi yansıtan, tüm detayları barındıran yer olan evimizin de kendine ait özellikleri bulunuyor. Evinizin sahip olduğu karakter sizin de karakterinizi yansıtıyor.

Az Eşya Minimal Yaşam

“Ne kadar az eşya o kadar çok huzur” felsefesini benimseyen insanların evlerinde az ve öz eşya bulunur. Dolapların üstlerinde, duvarlarda, raflarda çoğu zaman hiçbir eşya bulunmaz. Minimal bir tarzı severler ve oldukça küçük, sade süs eşyaları az sayıda bulunabilir.

Çok Renkli Dekorasyon

Evinizdeki eşyaların rengarenk olması ve renkli bir tasarıma sahip olması sizin de renkli bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Böyle bir evde siyah objeler ya da koyu renkli tasarımlar bulunmaz. Cıvıl cıvıl renkli mobilyalar bulunur ve canlı renklerde duvar boyaları kullanılır.

Dağınık Ev

Eviniz genellikle dağınık ise sizin dağınık biri olduğunuz izlenimi çıkartılması oldukça doğal. Birçok işin zaman kaybı olduğunu düşünmek bu evde yaşayan kişilerin ve evin karakteristik özelliğidir.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler