Makyajın Vazgeçilmezi Pudralar

Pudra, kesinlikle makyajın vazgeçilmez ürünüdür. Özellikle gözaltı kapatıcısını pudrayla sabitlemediğimizde gün içinde çizgilere dolarak kötü bir görüntüye sebep olur!  Peki, en iyi pudra markaları nelerdir derseniz yazımızdan bir kaç tavsiyeye ulaşabilirsiniz…

Rimmel London Stay Matte Pudra

Fiyatı göz önüne alındığında en iyi pudra markaları arasına giren rimmel, hem çok uygun fiyatlı hem de oldukça başarılı bir pudradır. Transparan yapısıyla fazla renk vermeyerek makyajınızın yapısını bozmadan sabitler ve uzun süre kalıcılık sağlar!

Nars Each Light Setting Powder (pudra)

Makyaj artistlerinin en çok tercih ettiği bu tebeşire benzeyen pudra gerçek anlamada bir mucize gibidir. Cildinize parlaklığını kaybettirmeden sabitleme görevini görür ve asla renk vermez. Kesinlikle yüzünüzü un kurabiyesine çevirmeden cildinizin yağlı görüntüsü alır, aynı zamanda cildinizin aydınlık duruşuna katkıda bulunur!

Mac Studio Fix Pudra

Dünyaca ünlü makyaj markası mac en iyi pudra markaları denince ilk akla gelenlerdendir. Studio fix diğerlerinden farklı olarak cildinize kapatıcılık sağlamayı vaat eder bazı günler fondöten dahi kullanmadan nemlendiricinizin üzerine bu pudrayı geçerek güzel bir görüntüye kavuşabilirsiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir