Çocuğunuz sizin en gözde, en sevdiğiniz varlığınız. Onun rahatı, kendinizinkinden daha önemli

Bebeklerin ilk gelişimlerine başladıkları yer kuşkusuz kendi odaları. Oyun oynarken güvenli ve zevkli bir biçimde oynamalı, uyurken rahatsız olmamalı ve aralıksız uyumalıdırlar. Kendilerine gereken şartlar sağlanmadığı takdirde ise büyük dağınık odalar başınızı derde sokabilir.

Biz de siz değerli anneler için şu an kampanyada olan bazı bebek odası satışı yapan firmaları bulduk. Dedik ki “Annelere önerelim ki gelecek nesil bizden öne geçsin.”

Aslında bu aralar bebek odası fiyatlarında aşırı bir düşüş yaşanıyor; yani oda takımı almanın tam zamanı. Ayrıca kız ve erkek çocuklar için de birçok alternatiflerimiz bulunuyor. Şıklıklarının yanında konforlular da.

İşte bazı kampanyada olan satış firmaları


Kidcity.com
: Kidcity.com’da bebek odası takımı da parça parça eşyalar da satılıyor. Ayrıca şu an büyük bir kampanya içerisindeler. Ayrıca yabancı ülkeden almış olmanız size daha ucuza mâl olacak.

Bebekom.com : Bebekom.com, merkezi Ankara’da bulunan bir bebek ve çocuk alışveriş web sitesi. Yine burada da indirimler sizleri bekliyor olacak.

Bebefix.com
: Bebefix.com ise genelde sistemini parça eşya satmaya dayalı bir şekilde şekillendirmiş ve bu alanda öncü firmalardan birisi.


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler