Pırlanta her dönemde bütün kadınların tutkusu olmaya Ariş pırlanta ise bu tutkuyu modern çizgiler ile buluşturmaya devam ediyor. Farklı tarz ürünleri ve tasarımları ile kadınların ve kadınlarını umutlu etmek isteyen erkeklerin daimi adresi olmayı başarıyor.

Ametist Altın Anne&Çocuk Kolye

Modern çizgiler ile sevgi gibi kavramları somut bir görüntüye  kavuşturan takılar her insanın tarafından seviliyor. Ametist altın anne&çocuk kolye tasarımı ile anne ve çocuk arasındaki bağ ve sevginin somutlaşmış hali. Kolyenin tasarımında mor topaz taşı ve damla ametist kullanılmış. Doğum hediyesi, anneler günü ve doğum günü gibi özel günlerde hediye olarak alınabilecek ürünler arasında.  Kolye çok şık ve zarif bir görüntüye sahip aynı zamanda sınırsız sevginin simgesi olarak tasarlanmış.

Pırlanta Kol Düğmesi Altın-Gümüş

Hediyeler kadınlar kadar erkekleri de mutlu eder ve değerli hissettirir. Eşlerine verdikleri değeri göstermek isteyen kadınlar için pırlanta kol düğmesi altın-gümüş doğru tercih. Gümüş, altın ve pırlantanın uyumu bu defa erkekler düşünülerek kullanılmış. Gümüş kol düğmesinin ortasında yer alan pırlanta ve altın ışıltısı ile erkek aksesuarına yeni bir soluk getirilmiş. Erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan olan kol düğmeleri özel günlerde ya da herhangi bir sebep olmadan değerli hissettirmek için verilebilecek hediyelerden bir tanesi olma konusunda iddialı.

Pırlanta Beş Uğur Bilekliği

Kolyeler, küpeler, yüzükler ve bilekliler yaşı fark etmeden her kadın için mükemmel tasarımlar yaratan Ariş pırlantanın en nadide parçaları arasında yer alıyor. Bilezik benzeri ağır ve geleneksel takılardan hoşlanmayan kadınlar için tasarlanmış zarif ve modern modelleri yüzlerce bilekliği sizlere sunuluyor. Bu bileklik arasında yer alan pırlanta beş uğur bilekliği her ana uygun bir tasarım. İster doğum günü ister yıl dönümü için alın ya da yalnızca içinizden geldiği için tercih edebileceğiniz bir ürün. Üzerinde yer alan ve uğur getirdiğine inanılan semboller ile gayet şık.

Pırlanta Lale Zümrüt Yüzük

Yüzükler özellikle günümüzde evliliklerin sembolü olarak oldukça değerli. Pırlanta lale zümrüt yüzük geleneksel motifleri modern bir tarz ile buluşturan eşsiz tasarımlar arasında yer alıyor. Aşk, asalet ve zarafetin en güzel ifadesi olan lale ile yüzük farklı bir anlam kazanıyor. Yüzüğün tasarımında kullanılan oval yeşil renk zümrüdün insanı rahatlatan etkisi ve cesaret veren özelliği ile güzel bir seçim. Yüzükte bulunan pırlanta ise berrak ve yuvarlak kesimi ile muhteşem görünüyor. Yüzük ile beraber kolye ve küpe alınarak set oluşturma imkanı sunuluyor.

Siyah Beyaz Pırlanta Küpe

Kombileri tamamlayan en önemli parça küpelerdir. Her kombin için farklı bir küpe tarzı ve boyutu tercih edilir. Sizlerde daha küçük ebatlı küpeler seviyor fakat pırlantadan vazgeçemiyorsanız siyah beyaz pırlanta küpe sizin için tasarlanmış. Küpe iç içe geçmiş iki halka ve halkalar üzerine sıralanmış siyah-beyaz pırlantalar ile oldukça zarif bir tasarıma sahip. Siyah ve beyaz zıtlığını modern çizgiler ile birleştiren küpe her özel gün için uygun. Ayrıca hediye olarak doğru bir seçim.

Pırlanta tasarımları ile kadınların gözdesi olan Ariş pırlanta  erkekler için tasarladığı aksesuarlar  ile de ilgi odağı olmayı başarıyor.  Hayatınızda önemli olan insanları mutlu etmek ve değerli hissettirmek istiyor sanız her zaman adresiniz https://www.arispirlanta.com/ olmalı. Eşsiz tasarımları hizmet veren siteye bakmadan hediye almayın.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler