Yaz mevsiminin bitmesi ve yerine sonbaharın serin esintilerinin başlamasıyla nevresim takımlarında da değişiklikler meydana gelemeye başladı. Sezon dönemlerinde yenilik sevenler ise bu modellerden kendilerine en yakın olanı kullanıyorlar. Sonbahar-kış nevresim modelleri arasında sade şıklık öne çıkan detaydır. Günün tüm yorgunluğunun atıldığı ve derin bir uykunun yaşandığı yatakları süslemesi nevresim takımlarının daha da özverili seçilmesini sağlıyor.

Nevresim İçeriğinde Pastel Tonlar

2020-2021 nevresim modelleri arasında pastel tonların kullanımı öne çıkıyor. Dinlendirici hislerin ön plana çıkması bu renk tonlarıyla elde edilir. Yatak odası içeriğinde ferah bir görüntüye katkı sağlar. En çok tercih edilen renkler ise turkuaz, mavi, soft pembe ve tarçın kabuğu olarak karşınıza çıkar.

Son Moda Nevresim Takımlarında Desen

Son moda nevresim takımlarında desen ön plana çıkıyor. Kullanılan desenler ise ekose ve geometrik desenlerdir. Fazla abartıyı bulundurmayan nevresim takımları sade görünüm üzerinde sırıtmayacak parçalardır. Pamuk, yün, ipek ve keten gibi doğal malzeme içeriğinden yapılmış ürünler daha fazla tercih edilmelidir.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler