Mutfaklar Bütçeye Uygun Şekilde Nasıl Yenilenir

10 Mart 2018 tarihinde eklendi, 7.564 kez okundu.

Doğru malzeme seçimleri ile mutfağınıza hayat katmak düşündüğünüz kadar zor değil. Belki mutfağınızı komple yenilemek istiyorsunuz yada sadece mutfak dolaplarınızı yenilemek istiyorsunuz; ne şekilde olursa olsun bunu gerçekleştirmek için pek çok farklı yöntem var.

Aydınlatmalar ya da kullanılan renkleri değiştirerek bile çarpıcı etkiler yaratabilirsiniz. Mutfak dolaplarını yenilemek, mutfak tezgahını değiştirmek ya da tezgah üzerindeki fayansların sökülmesi gibi konular ise biraz daha zorludur ve bir profesyonelden yardım almanızı gerektirebilir.

Mutfakları Yenilemek Çok Kolay

Eğer bütçeniz çok sınırlı ise işe duvarların rengini değiştirmekle başlayın. Bunun için seçtiğiniz canlı renklerle onları boyayabilir, yada mutfak duvarları için üretilmiş duvar kağıtlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm duvarları boyamanız gerekmiyor. Sadece bir duvarın rengini değiştirmek bile inanılmaz etkiler yaratır. Mutfak aydınlatmalarınızdan da şikayetçi iseniz, iyi bir aydınlatma tercihi yapmanızın sırası gelmiş demektir.

Bunun için modern tasarımlı avizelerden yararlanabileceğiniz gibi, gizli duvar aplikleri ve led aydınlatmaları da kullanabilirsiniz. Özellikle tezgah üstüne ve mutfak dolaplarınıza yerleştireceğiniz aydınlatmalar mutfağın görüntüsünü değiştirirken işlevsellik de katar. Aydınlatmalar ardından size yeni raflar önereceğiz. Mutfak dolaplarınızın raflarından değil, açık raf sistemlerinden bahsediyoruz elbette. Mıutfak duvarlarınızdan birine açık sistem raflar yerleştirerek, en sevdiğiniz yemek takımlarınızı ya da kahve fincanlarınızı burada sergileyebilirsiniz. Böylelikle mutfağınızda Avrupa kırsal havası görüntüsü yaratmış da olursunuz.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git