Kaşları güzelleştiren en iyi ürünler

13 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 7.070 kez okundu.

kaşları güzelleştiren en iyi ürünler, Kaşların, güzellik senkronizasyonunda önemli bir yeri vardır. Ne kadar uzun ve dolgun kirpiklere sahip olursanız suratınızın güzelliği daha fazla ortaya çıkar ve daha seksi bir görünüm kazanırsınız. Malum, kaşları güzelleştirmek ve dolgunlaştırmak pek de kolay bir şey değil; biz de bu yazımızda sizlere kaşları güzelleştirme adına kullanılabilecek ürünleri aktardık. Daha önceki yazılarımızda doğal güzellik adına birçok öneride bulunmuştuk zaten. Eğer onlar yeterli olmadıysa ya da daha fazlasını istiyorsanız bir de aşağıdaki ürünleri deneyin.

En iyi kaş kalemleri (Brow pencil)
Kaş kalemi en küçük detayları bile düzeltmenizi sağlar. Kalemi, kaşlarınızı hızlı bir şekilde belirlemek ve şekillendirmek için kullanabilirsiniz.

MAC Eye Brows
Kolayca uygulanabilen ve kaşlarla bütünlesen bu kalemi açmanız gerekmiyor. Ucu çıkarmak için kalemin arkasını çevirin yeter.

Clinique Superfine Liner for Brows

Doğal renk çeşitlerine sahip bu kalem uygulamada tam kontrol sağlıyor. Ucunu çıkarmak için kalem açacağı kullanmanız gerekmiyor.

Tom Ford Brow Sculptor

Eğimli ucu kaşlara cok kolay ve çabuk uygulama yapmanızı sağlıyor. Kalem tipi kullanımı ve kremsi yarı sert yapısıyla kaşları belirliyor ve kaş mumu gibi kaşları yerinde tutuyor. Kalemin diğer ucunda kaşları düzeltmeniz için fırça var.

Kaş Mumu (Brow wax)

Kaşlarda çok boşluk varsa ve kaşların uygulama sonrası olduğu gibi kalmasını istiyorsanız suda bozulmayan (waterproof) kaş mumu, yani brow wax kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kaş mumu kaşların üzerinde toparlanma yapabildiği için uygulama sırasında önce hafif dokunuşlarla başlayın. Çok fazla uygularsanız kaşlarınız yapışkan ya da mat görünebilir. Renkli kaş mumu kullanıyorsanız kaşların büyüme yönünde ufak ve kısa hareketlerle uygulama yapın. Kaş fırçasıyla tarayarak rengi yedirin.

Benefit Brow Zings Brow Shaping Kit

Kaş şekilendirici renkli mum ve yumuşak ince yapılı far ile iki kaş fırçası ve cımbız içeriyor.

MAC Brow Finisher

İnce uzun renksiz mum, boyalı kaşlar için ideal. Kolayca şekil veriyor.

Kaş jeli (Brow gel)

Kaşlara tazelik ve parlaklık veren jeller, isyankar kaşları dize getirmek için birebir. Doğal görünüm için ürünü yukarı doğru yumuşak hareketlerle kaşlara uygulayın.

Laura Mercier Brow Definer Gel

Ürünü fırçayla kaşın ortasına doğru uygulayın ve kaşların dış uçlarına doğru dağıtın. Kaş fırçasıyla tarayak kaşın kavisini belirginleştirin.

MAC Brow Set

Kaş fırçasıyla gelen ürünü yukarı doğru hareketlerle hafifçe tarayarak uygulayın.

Kaş Farı (Brow powder)

Kaş farları şekillendirilmiş kaşlara derinlik katmak için ideal. Özellikle iki renkli kaş farları ile istediğiniz tonu yakalayabilirsiniz. Kaş farının avantajı kalem ve jele göre istediğiniz gibi renk derinliğini ve yoğunluğunu artırıp azaltabilmeniz. En iyi kaş far rengini seçmek için ufak bir ipucu da verelim: Saçınıza tam olarak benzeyen rengi bulun ve seçtiğiniz rengin bir ya da iki ton daha açığını uygulayın.

Shiseido Eye Brow Styling Compact

Doğal görünümlü kaşlar için kullanabilirsiniz. İçinde iki değişik tonda kaş farı bulunan ürün ayrıca çift taraflı aplikatör de içeriyor.

Laura Mercier Brow Powder Duo

İki değişik far rengiyle istediğiniz tonu yakalayabilirsiniz. Daha koyu güçlü renkli kaşlar istiyorsanız, farı uygulamadan önce fırçanızı ıslatın.

Clinique Brow Shaper

Gayet doğal tonlu kaşlar için iki renk seçenekli kaş far paleti. Hafif renkli kaşlar için uygulayacağınız far miktarını azaltın.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git