Üç çocuk annesi ve başarılı oyuncu Jessica Alba güzelliği ile ön planda olan ünlü isimlerden birisidir. Geçen günlerde bu ünlü isim güzellik sırlarını sevenleriyle paylaştı. Bu güzellik sırlarının başında cildi temiz tutmanın büyük bir öneme sahip olduğundan bahseden Alba makyajı yüzünde uzun süre bekletmek istemediğini söyledi. Başarılı oyuncu, işi gereği yoğun makyaja maruz kaldığı için cilt temizliğine ekstra önem vererek bakım sırlarını gerçekleştirdiğini belirtti.

Temiz Cilt Daha İyi Bakımı Gerçekleştirir

Temiz bir cilt olması takdirinde bakımının daha kolay olabileceğine dair vurguyu yapan sanatçı bazı serumlardan sırlarını açıkladığı zaman bahsetti. Cilt temizliğinin ardından gece bakımını yatmadan önce bu serumları kullanarak gerçekleştiren sanatçı canlı yüz görünümüne bu sebeple sahip. Özel serumu sayesinde ölü cilt hücreleri erime gerçekleştiriyor ve daha canlı ve genç görünüm elde ediliyor.

Göz Çevresi Bakımı

Jessica Alba göz çevresinin cilt bakımı içerisinde büyük önemli bir yer olduğunu söyleyerek bu bölge için nemlendiriciyi eksiltmediğinden bahsetti. Göz çevresinin bu sayede olumsuz etkilerden daha kolay koruma elde edileceğini belirten oyuncu bu aşamaları gerçekleştirirken ise kendinizi önemsemenizi ve sevmenizin ilk adım olduğunu da söyledi.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler