Ev Dekorasyonunuz İçin Retro Ürünleri Tercih Edin

17 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 7.420 kez okundu.

Bu yılın en moda dekorasyon ürünlerinin başında retro ürünler geliyor. Sadece ev dekorasyonunda değil, kıyafetlerde, ayakkabılarda, aksesuarlarda ve makyaj da bile geçmişe dönük izler bulmak mümkün. Bu nedenle siz de nostaljik unsurları seviyor ve evinizi de bu tarzda döşemek istiyorsanız kesinlikle ev dekorasyonu için retro ürünler tercih edebilirsiniz.

Evinizin her alanıyla uyum sağlayabilecek retro dekorasyon ürünlerini artık internet üzerinden de sipariş edebiliyorsunuz. İnternet bu tarz alışverişler için son derece uygun mağazalarla dolu. Böylece vakit kaybetmeden ürünlerinizin evinize kadar gelmesini sağlayabiliyorsunuz.

Retro Dekoratif Ürünleriniz Ev Eşyalarınızla Uyumlu Olsun

Dekorasyon ürünlerinizin diğer ev eşyalarınızla uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Yani koltuklarınızın rengi, duvar boyanız ve asılı olan çerçevelerin de retro bir havası olabilir. Evinize nostaljik dokunuşlar yapmak için bunu sadece ufak tefek ürünlerle de yapabilirsiniz. Örneğin aldığınız bir plak çalar, kar küresi, gramafon, duvara astığınız plaklar eve nostaljik bir hava katacaktır.

Halı ve perdelerin değişimi de evde büyük bir değişim sağlayacağı için küçük dekoratif ürünlerin yanı sıra halı ve perde değişimine de gidebilirsiniz. 90’ların ve 80’lerin romantik nostaljik perdelerini kullanabilir, halı seçiminde de retro halılar tercih edebilirsiniz. Bu sayede evinizdeki bu değişimi anında hissedecek ve evinizin havasını değiştirdiğiniz için yeniliklerle dolu bir yaşam alanı kurmuş olacaksınız.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git