Tırnaklarınızın hemen kırılmasından şikâyetçiyseniz bu probleme de son verebilirsiniz. Protein eksikliğinden kaynaklanan bu sorunu yoğurt ve peynir tüketimini ön plana çıkararak çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer tırnaklarınızda çizgi oluşumu meydana geliyorsa,  bu da troid bezlerinin çalışmadığını göstermektedir.

  • Sizlerde Esther Blum’un kitabı aracılığı ile tüm güzellik adımlarını uygulamaya alarak kusursuzluğu elde edebilirsiniz.
  • Baş döndürücü güzelliğe sahip olmak isteyenlerdenseniz sadece makyaj işlemi ise desteklenen güzel giyim kavramı yeterli olmayacaktır.
  • Dikkat çekerek tüm gözleri üstünüze çekmek istiyorsanız güven duygusunu ön plana çıkararak saçlarınızın sağlıklı olmasını sağlamalısınız.
  • Muhteşem güzellik sırlarını uygulamaya alan Esther Blum açlık sırasında özellikle katı yumurta, humus, havuç, meyveli yoğurt ve avokado meyvesinin tüketimini desteklemektedir.
  • Organik ürün kullanımını ön plana çıkaran Esther Blum çilek, ıspanak, nektar ve dolmalık biber tüketiminin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Sizlerde Esther Blum güzellik önerileri aracılığı ile kusursuz güzelliği elde edebilirsiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler