erkeklerin sevmediği 10 şey, Eğer bir erkekten hoşlanıyorsanız ve onu tavlama gibi bir amacınız da varsa ilk önce onun tarzını iyice deşifre etmeli, ardından kız zevkini göz önüne koymalı ve ona bu yoldan yanaşmalısınız. Eğer erkeğin kendine tarzı, özgün ve marjinal bir tarzı yoksa işiniz kolay olabilir. Zira erkeklerin kadınlarda görmek istemediği standart şeyler vardır. Bunların çoğu kıyafet ve makyajla ilgili olduğu için dikkat ettiğiniz takdirde her istediğiniz erkeğe güzel, çekici gözükebilirsiniz. Biz o hataları, erkeklerin sevmediği 10 şeyi aşağıda liste halinde sunduk sizlere.

Büyük şapka
Evet güneşten koruyor. Fakar birçok erkeğe kocaman şapkalar anlamsız geliyor. Güneşli günlerde şapka takmak sizin için çok önemliyse kasketleri deneyebilir ya da erkeğinize aldırış etmeden büyük kenarlı şapkanızı takabilirsiniz.

Sivri tırnaklar

Lady Gaga’nın çılgın stiliyle birkaç sezon önce hayatımıza giren sivri tırnakları şu an Hollywood’da kullanan ünlülerin sayısı çok fazla. Fakat tırnaklardaki bu sivrilik erkeklere korkunç geliyor. Eğer onu nazikçe okşamak istiyorsanız, sivri tırnaklarınızı çıkarmanız şart!

Parlak ruj

Fener gibi parlayan dudaklar erkeklere seksi gelmekten çok komik geliyor. Dudaklarınıza aşırı derecede parlatıcı sürmeniz onlar için yağlı ve bakımsız, fazla neon renkler kullanmak ise saçma ve çirkin geliyor. Yüksek Topuklar ekibi olarak her zaman doğallıktan yanayız. Bu nedenle de normal ruj renklerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz 😉

Dumanlı göz makyajı

Aslında bu makyajın dozu çok önemli. Eğer sevgiliniz bir rock yıldızı değilse gözlerinizin tüm çevresini kömür karası görmeyi tercih etmeyecektir. Bu makyajı dozunda ve hafif olarak kullanırsanız erkeklerin dikkatini çekiyor ve seksi geliyor. Fakat dozu kaçırırsanız dalga konusu olmanız an meselesi.

Yüksek belli pantolon

Özellikle bu dönemde bir hayli moda olan yüksek belli pantolonlar erkeklere büyükannelerini hatırlatıyor. Pantolonunuzun kesimi tam yüksek bel ise bunu kamufle etmek için bluzunuzu dışarı çıkarabilirsiniz. Böylece hem kalçalarınızın kalkık görünümü bozmamış olursunuz, hem de erkek arkadaşınız siz büyükannesine benzetmemiş olur.

Kabarık saçlar

Bazı kabarık modeller çok seksi duruyor bunun farkındayız. Fakat krepeniz sönecek diye biraz abartmanız erkeklere çok komik geliyor. Krepe abartılmış bir saç hem yüzünüzü daha büyük gösteriyor hem de saçlarınızı daha cansız ve bakımsız. Bu nedenle krepeden vazgeçmek, saçlarınızın erkeğinizin parmakları arasında romantik romantik dolaşmasına neden olabilir.

Kalın ve koyu renk kaşlar
Kaşlarınızın koyu renk olması yüzünüze sert bir ifade kazandırır. Erkeklere göre kalın ve koyu renkli kaşlara sahip olan kadınlar seksi değil. Eğer kaşlarınızın rengi doğuştan koyu ise şeklini biraz incelterek bu görünümü yumuşatabilirsiniz. Eğer kalın kaş kullanmayı seviyorsanız, kaşlarınızın rengini açarak daha yumuşak bir görünüm kazanabilirsiniz.

Peplum

Geçtiğimiz dönem hayatımıza giren ve halen revaçta olan peplumlar, erkeklere itici geliyor. Bunun nedeni ise bel kıvrımını ortadan kaldırması. Eğer peplumlara bayılmıyorsanız tercih etmemeniz taraftarıyız. Çünkü bu model farklı olduğu kadar iddialı ve stil hatasını asla kabul etmiyor. Sizi bir anda kalın belli ve şişman gösterebilir.

Sivri burunlu ayakkabılar

Sivri burunlu ayakkabılar hangi model olursa olsun erkeklere korkunç geliyor. Çünkü sivri burunlar şekilleri itibariyle ayaklarınızı olduğundan daha büyük gösteriyor. Eğer bu tarz ayakkabılarla özel bir aşk yaşamıyorsanız, gardolabınızın en arka kısımlarına kaldırabilirsiniz.

Aşırı yüksek topuklar

Düğün, nişan ve özel günler dışında çok fazla yüksek topuklu ayakkabı giymek, erkeklerin sevmediği şeylerin arasında yer alıyor. Erkeklere göre fazla abartı ve kendine güvensizlik olarak kabul edilen yüksek topuklu ayakkabılar eğer boyunuz yeteri kadar uzun değilse göz yanılması yaparak sizi komik duruma düşürebiliyor. Siz siz olun ve normal yükseklikte topuklu ayakkabılardan vazgeçmeyin.


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Paylaş

Etiketler