Dekorasyonda Hasır Mobilyalar

3 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 4.348 kez okundu.

Dekorasyonda hasır mobilyalar gösterişten uzak aynı zamanda şık bir görüntü yaratır. Genellikle teras ve bahçelerde hasır mobilya kullanımı çok yaygındır. Hasır doku gelenekselliği yansıtırken doğal bir görünüm yaratır.

Hasır mobilya ürünleri dekorasyonun yeni gözdesi olarak mutfaklar ve salon için de kullanılmaya başlanmıştır. Hasır saksı ve hasır çamaşır sepetler, banyo dekorasyonlarında kullanılırken banyolara farklı bir hava katmaktadır.

Dekorasyonda hasır mobilya ve aksesuarlar, bambu masa ve sandalyeler ile bahçe ambiyansı yaratabilirsiniz. Hasır sandalye veya abajurlar oturma odanıza otantik bir hava katacaktır.

Hasır Mobilya Kullanımı

Hasır mobilyalar dış mekân kullanımında en çok tercih edilen mobilyalardır. Balkonlarda, havuz kenarlarında, bahçelerde, aklımıza gelebilecek tüm dış mekânlarda kullanılır. Sağlam yapısı sayesinde, dayanıklıdır ve uzun yıllar aynı görünümünü korur. Bu özelliği ile dış mekânların vazgeçilmez mobilyalarıdır. Hasır mobilya kullanımı tasarım açısından şıklığı ve uyumu ile harika bir görünüm sunar.

Bir diğer avantajı da, dekoratif zevke göre yastıklarını renklendirerek kolayla modifiye edilebiliyor olmasıdır. Hasır mobilya kullanırken dikkat edilmesi gereken husus mobilyayı yağmurdan korumak ve uzun süre ıslak kalmasını önlemektir.

Çok değişik  modelleri üretilen hasır mobilyaların açık ya da koyu renkleri mevcuttur. Hasırdan yatak, masa, sandalye sehpa gibi mobilyalar üretilmektedir.  Hasır ve ahşap sebzelikleri mutfakta, hasır okuma koltuğunu salonunuzda, hasır sepetleri banyonuzda kullanabilirsiniz.

Hasır Mobilyaların Avantajları

Kullandığımız alanda değişik bir hava yaratmasından dolayı hasırdan yapılan mobilyalar gün geçtikçe daha sık kullanılmakta ve yeni modelleri çıkarılmaktadır. Doğal görünüme sahip olması da hasırdan yapılan mobilyaların tercih sebebi olmasını sağlamaktadır.

Dayanıklı ve rahat oluşu hasır mobilyaların avantajları arasındadır. Kullanıldığı alanın havasını anında değiştiren hasır mobilyalar dekorasyonda modern ve doğal bir hava yaratırlar.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git