Dekorasyon Projelerine Nasıl Başlanır

27 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 7.746 kez okundu.

Evinizi badana yapmaya başlamadan önce; ihtiyaçlarınızı, dekorasyon tarzınızı ve neler almanız gerektiğini öğrenmelisiniz. İster sahip olduğunuz ilk ev olsun, ister yıllardır oturduğunuz ev, onu dekore etme kararı aldığınız için öncelikle sizi tebrik ederiz. Fakat bu iş biraz zorlu olabilir ve farkında olmadan bütçeyi aşmanız da olasıdır. Peki bir profesyonel mi tutmalı yoksa bu işi kendiniz mi yapmalısınız? Dahası nasıl bir tarz sizi yansıtır, hangi renkler sizin için en uygun ortamı yaratır? Yazımızın devamında.

Ev Dekore Etmek

İşe yeni evinizde farklı neleri görmek istiyorsanız bir listeye yazarak başlayın. Ne kadar pahalı olursa olsun sahip olmak ya da yapmak istediğiniz her şeyi listenize yazın. Ardından, listenizi dikkatlice gözden geçirerek yapılabilecek olanları ayırın. Listeler, işleriniz arasında öncelikleri belirlemek için harika yardımcılardır. Fotoğraflar biriktirin. Sevdiğiniz dekorasyon dergilerinden beğendiğiniz fotoğrafları kesin ve saklayın. Ya da internet üzerinde gördüğünüz yaratıcı dekorasyon fikirlerini kaydedin. Bunlar kendi zevkinizi yaratmanıza olanak sağlayacaktır.

Eşinizi ya da sevgilinizi de işe dahil edin! Erkek arkadaşınız dekorasyon fikirlerinden sizin kadar hoşlanmayabilir fakat yine de onu ikna etmeyi deneyin ve bir takım işlerin ucundan tutmasını sağlayın! Ve son olarak istediğiniz özelliklerde karar kılın ve alışverişe çıkın. Farklı stildeki mobilyalar, parlak, mat ve pastel renk paletleri, etnik desenler hepsi sizi bekliyor!

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git