Koton markası çocuk, genç ve yetişkin giyimi konusunda hem uygun fiyatlı hem de kalite bakımından oldukça yüksek ürünler sunmaya devam ediyor. Sorunsuz bir şekilde eşsiz tasarıma erişim sağlayabilirsiniz. Sunulan bu harika tasarım sayesinde şıklığı yakalamak için büyük miktarlarda harcama yapmak zorunda kalmayacaksınız. Çocuklarınızın hassas cildini koruyacak ve Alerjik reaksiyon oluşturmayacak ürünlerin piyasaya sunulmasına ayrıca dikkat edilmektedir.

Kareli Gömlek Çiçekli Fırfırlı Pamuklu

Kareli Gömlek Çiçekli Fırfırlı Pamuklu seçeneklerden istifade ederken sorunsuz şekilde farklı parçalar ile kombin edebilirsiniz. Çocuğunuzun hem pantolon hem de etek ile giyebileceği bir gömlek alternatifidir. Fırfırlı yapısı ile eğlenceli tasarımlardan hoşlanan kişiler için harika bir tercih olacaktır. %60 oranında pamuktan imal edilmiştir. Yumuşacık bir dokusu bulunmaktadır. Pötikareli deseni ile çocuğunuzun hem günlük hayatta hem de özel etkinliklerde kullanabileceği bir kıyafet seçeneği oluşturmaktadır. Satın alım aşamasında aylara göre farklı bedenleme alternatifleri sunulmaktadır. Dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Askılı Desenli Bluz

Askılı Desenli Bluz seçenekleri yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri olacaktır. Dileyen kişiler çocuklarına plajda mayo ile giydirirken dileyen kişiler de pantolonlar ya da etekler ile bir arada kullanabilmektedir. Bu harika tasarım sayesinde sorunsuz bir ferahlık, rahatlık ve hareket kabiliyeti de sunulacaktır. Askılı yapısı ile yaz aylarında çocuğunuzun deniz kenarında ya da oyun saatlerinde rahat etmesi için gerekli olan tüm unsurları sağlamaktadır. Üzerinde yer alan ananas baskıları ile kız çocuklar için daha da tatlı bir hale gelmiştir. %100 vizkozdan imal edilmiştir. Nefes alan dokusu ile ve kalite onayı ile sıklıkla tercih edilmeye devam etmektedir.

Baskılı Atlet Pamuklu

Baskılı Atlet Pamuklu seçenekleri erkek çocukların yaz aylarının vazgeçilmez seçenekleri arasında bulunmaktadır. Koton markasının en temel özelliklerinin başında renklendirmeden baskıya kadar test edilmesi gelmektedir. Sağlığa zararlı olan bir unsur bulunup bulunmadığı konusunda gerekli olan incelemeler yapılmış ve onay alınmıştır. Atletin hemen en ön kısmında yer alan dinozor figürü ve Good Vibes yazısı memnuniyet oluşturmaktadır. Farklı kombinlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz, bir çocuğunuz kullandıktan sonra farklı çocuklara verebileceğiniz ya da küçük çocuğunuzda kullanmaya devam edebileceğiniz uzun ömürlü tasarım memnun etmektedir. Sürdürülebilir tekstil anlayışının ülkemizdeki en temel temsilcilerinin başında Koton gelmektedir.

Snoopy Şort Lisanslı Baskılı Pamuklu Çok Renkli

Snoopy Şort Lisanslı Baskılı Pamuklu Çok Renkli seçenekleri ile eğlenceli tasarımlardan hoşlanan çocuklar için yazın en sevilen parçası olacaktır. Farklı renkleri içerisinde barındırırken aynı zamanda oldukça canlı bir Snoopy baskısına sahip olması da genel memnuniyeti artıran kıstaslar kapsamında yer almaktadır. Ürün %100 pamuktan imal edilmiştir. Bu yumuşacık ve nefes alan doku çocukların cilt sağlığını tehlikeye atmadan da harika bir kıyafet seçimi yapılabileceği konusunda fırsat vermektedir. Ürün zararlı kimyasallara karşı gerekli olan testlerden geçirilmiştir. Bu konuda onay almayan hiçbir ürün Koton tarafından satışa çıkarılmamaktadır. Bu derece özenli şekilde hazırlanan ve kalite konusunda eşsiz bir duruş sunan kıyafetlerin oldukça makul fiyatlara satışa çıkarılması da hayret uyandırmaktadır. Siz de siteyi anında ziyaret ederek eşsiz tasarımların tadını çıkarın!

Baskılı Tişört Bisiklet Yaka Kısa Kollu Pamuklu

Baskılı Tişört Bisiklet Yaka Kısa Kollu Pamuklu ürün hem erkek hem de kız çocuklar için uygundur. Dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Ön kısmında yer alan Cool  Like Dad baskısı sayesinde muhteşem bir tasarım açısı sunmaktadır. Koton markasının diğer ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de gerekli olan sağlık denetimlerinden geçirilmiş ve onay almış olması verimliliği artıran kıstasların başında gelmektedir.

https://www.koton.com/tr/ adresini kullanarak ürüne anında erişim sağlama hakkınız olacaktır. Bu ürünü kampanyalı dönemlerde yakalayarak satın alım aşamasını daha da sorunsuz bir hale getirebilirsiniz. Artık alışveriş sırasında ya dqa sonrasında herhangi bir şekilde bütçenizi zor durumda bırakmayacaksınız. Koton her zaman bütçe dostu ve sağlıklı tarz alternatifleri ile yanınızda olacak!


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler