Ürün çeşitliliği ile dikkat çeken bu adres; kadın, erkek ve çocuk tüm bireylere hitap ediyor.  Yaz dönemine girmek ile her insanın dolaplarına el attığı bu dönemde, yeni ürünler katarak hem dolaplarınızı şenlendirmeniz hem de kendinizi ödüllendirmeniz mümkün.

Kadın UA Mix Media Kısa Kollu Kapüşonlu Üst

Platformun değerli müşterileri için sunduğu günlük kıyafetleri ile hem rahat hem şık. Göz atmak için hemen tıkla; underarmour.com.tr

Kadın UA Mix Media Kısa Kollu Kapüşonlu Üst, kadın bireyler için tasarlanmış tek renge sahip bir üründür. Rengi, açık gridir. Ön kısmında torba ve kapaklara sahip 2 adet cep yapısına sahiptir. Ceplerin hemen üstüne, dikiş ile model verilmiştir. Bu alanda ise, bel kısmında ayar yapmayı sağlayabilen lastikler bulunur. Kapüşon kısmı bütün yapıda olup, ürün ön yaka kısmında boyunluklu gibi bir duruşa sahiptir. Kısa kollu olarak tasarlanmış model %80 pamuk malzemeden olup, geniş ve bol olarak kesim sağlanmıştır.

Erkek Project Rock BSR 2 Antrenman Ayakkabısı

underarmour.com.tr adresi sunduğu ayakkabı modelleri ile rahatlığından ödün vermeyen ama şıklığı da seven erkeklerin aradıkları ürünleri sunuyor.

Erkek Project Rock BSR 2 Antrenman Ayakkabısı, hafif ve nefes alabilen esnek bir yapıya sahiptir. Ayakkabı üst kısmı, fileli bir yapıdadır. Charged Cushioning orta tabana sahip olup, hareket halinde oluşan darbeleri emerek rahat etmenizi sağlar. Ağırlığı sadece 311,8 gr kadar olup; ayağınızda yokmuşçasına bir rahatlık ile konfor sunar. Alt dış tabanı ise tam kauçuk malzemeden üretilmiştir. Bu sayede yüzeylere tam tutunma sağlarken, size ise dayanıklılık sunarak uzun yıllar konfor ile giyebilmenize olanak tanır.

Erkek Project Rock Outworked Kısa Kollu

underarmour.com.tr, antrenman hususunda usta Dwayne Johnson tarafından onaylanmış ürünler ile ne denli rahat ve hareket şansı tanıyan ürünler ürettiğini gözler önüne sunuyor.

Erkek Project Rock Outworked Kısa Kollu, sınırları kolaylıkla kat etmeniz için tasarlanmış bir üründür. %60 pamuklu yapısı ile teri emer. Yumuşacık bir yapıya sahip olup, pamuğun verdiği rahatlığı sunar. Terleme yapmaz, terlemeniz durumunda ise bu durumu emerek giderir ve sizi rahatsız etmez. Bol kalıp olarak kesim yapılmış bu ürünün, yaka bölgesi ise nervür yapıda dikime sahiptir. Ürünün, kırmızı ve siyah olarak iki adet renk seçimi mevcuttur.

Erkek Project Rock Heavyweight Terry Kolsuz Kapüşonlu Üst

underarmour.com.tr, konforlu ve rahat yapısı ile dikkat çeken sportif ürünleri ile karşınıza geliyor.

Erkek Project Rock Heavyweight Terry Kolsuz Kapüşonlu Üst, kolsuz yapıya sahip olup %73 pamuk malzemeden imal edilmiştir. Ürün ön bölgesinde kanguru olarak tabir edilen, cep modeli bulunur. Kapüşonlu yapıda olup, şapka istenilen sıkılıkta ayarlanabilir kordonlara sahiptir. Pamuklu havlu yapısı sayesinde hem yumuşak bir dokuya sahip hem de rahat bir modeldir. Bol kalıp olarak model edilmiş bu ürünün, gri ve siyah olarak 2 adet renk seçeneği müşterisinin beğenisine sunularak; seçim hakkı verilmiştir.

Kadın UA Flow Synchronicity New Environment Koşu Ayakkabısı

underarmour.com.tr kadın müşterileri için sunduğu şık ve hafif bir üründür.

Kadın UA Flow Synchronicity New Environment Koşu Ayakkabısı, 42 numaraya kadar olan beden tablosu; nefes alabilir yapısı, yumuşak iç tabanı ile dikkat çekiyor. Esnek yapısı, hareket özgürlüğü sunarak rahat etmenize fırsat veriyor.

underarmour.com.tr ile evin konforunda istediğiniz ürünler, kapınızda. Neden geç kalıyorsun? Hemen tıkla, binlerce ürünü kaçırma.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler