Kadınlar için değişiklik yapmanın ilk adımlarından biri saç kesimini değiştirmektir. Bu değişiklikler için saçınızı kısa kestirmek istiyorsanız öncelikle 2021 kısa saç modellerini neler olduğunu öğrenmenizde yarar vardır. Genellikle kısa boylu minyon kadınlara yakıştırıldığı düşünülse de aslında kısa kısa saç uzun boylu kadınların da daha havalı gözükmesini sağlar.

Trend Modellerin Seçimi

Saç kesimini yaptırmak istiyorsanız öncellikli olarak alın yapınızı bilmeniz faydalı olacaktır. Alın yapınız eğer geniş ise perçem ya da kakül kesim dağınık tutularak ofis şıklığı elde etmenize yardımcı olacaktır. Saçlarınızda keskin bir çizgi oluşturmayacağı için sizin de havanızı anında değiştirebilecek modellerdir. Eğer ki saçlarınız ince yapılı olursa dolgun göstermek amacıyla Bob kesimi tercih edebilirsiniz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkartması bu modelin artı özelliklerindendir.

2021 Kadın Kısa Saç Kestirmek

Yüz özelliklerinizi bildikten sonra 2021 kısa saç modelleri arasında yer alan dağınık kesim ya da bob kesiminden birisini yaptırabilirsiniz. Yeni bir görünüşünüze katkı sağlayacak olan kesim havanızı anında değiştirecektir.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler