Eticaret’de devleşen ve piyasa payının büyük kısmını elinde tutan özel alışveriş siteleri şu günlerde kendi markalarını yaratmaya başladı ve bunlardan en göze çarpanı enmoda.com Enmoda, Türkiye’nin e-ticaret lideri Markafoni ile lider medya kuruluşu Doğuş Yayın Grubu’nun ortak girişimi.
Dünyaca ünlü markaların orijinal ürünlerini ve Enmoda markalı koleksiyonları ile dilediğiniz an, dilediğiniz yerden ulaşarak günün modasını yakalamanın heyecanı ve keyfini yaşatma fırsatı sunuyorlar.”Stil tesadüf değil, seçimdir” sloganı da duyduğumuz ve araştırdığımız kadarıyla girişimin mottosu olacaklar.

Modayı takip edenlerin yakından tanıdığı bir isim Mehtap Elaidi’de Enmoda koleksiyonun tasarım ekibini yönetiyor. Enmoda 2012/13 Sonbahar/Kış koleksiyonu için çalışmalar çok hızlı bir şekilde başladı ve sonuca ulaştı. Bu süreç önce koleksiyonun çizilmesi, eş zamanlı olarak kumaş seçimi ve eşlendirmesi, üretimi, numunelerin fitlenmesi şeklinde bir koleksiyon hazırlama aşamasından geçildi. Ve tamamlanır tamamlanmaz da hemen 2013 ilkbahar/yaz çalışmaları başladı.

Enmoda ilkbahar/yaz koleksiyonun teması, şehirde yaşadığı dinamik hayatın içinde üretirken kendine dair hayat ipuçları yaratan, kuvvetli, birden fazla rolde hayatını kurgulamış bir kadın. Koleksiyon tasarım detaylarıyla kuvvetlendirilirken giyilebilirlik ön planda. Renkle yaratılan kuvvetli algı kuplarda daha sade bir çizgiye otururken, kuplarla verilen hacimler farklı bir silüet yaratıyor. Pastel renklerin birlikteliğinden çıkmış parçalar canlı renklere geçiş yapıyor ve gündüzden geceye kullanılabilecek farklı kol ve kup çalışılmış elbiseler, koleksiyonda önemli bir yer tutuyor. Bunun yanında etekleri tamamlayacak gömlekler ve bluzlar da birden çok yerde kullanıma izin verecek şekilde kadınımızı bütünlüyor.

ENMODA fırsatlarından yararlanmak için buraya tıklayınız!


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler