Bir spor ayakkabı da rahatlık, estetik ve sağlık arayanların tercihi olan Slazenger ayakkabı fırsatları LCW ayrıcalığı ile sunuluyor. Yıllardır ürettiği kaliteyi sürdürmeye devam eden marka, nitelikli ürünleri ile pazar payını sağlamlaştırıyor. Kullanıcı isteklerini önemsiyerek ürün yelpazesini buna göre geliştiriyor.

Slazenger Bağcıklı Kadın Aktif Spor Ayakkabı 

Estetik tasarımı ile tüm gözleri üzerinde toplamayı başaran Slazenger bağcıklı kadın aktif spor ayakkabı, ayağı mükemmel bir şekilde kavrıyor. Günlük kullanımda farklı bir bakış açısı sunan ürün, tüm gün ayakları korurken aynı zamanda şıklığından taviz vermeyen kadınların gün içerisine rahat hareket etmesini sağlıyor.

Kıyafetlere sportif bir dokunuş kazandırıyor, konfor ve estetiği bir arada sunuyor. Günlük yaşamda stiline önem verenlerin tercihi olması çizgisinden taviz vermek istemeyen kullanıcıların tarzını oluşturmasına olanak tanıyor.

Kadının günlük giyimde tarzını yakalama çabasını destekliyor. Burun yapısı ve dikiş estetiği rahatlık vaat ederken kaliteyi yansıtan duruşu ayrıcalıklı ve özel hissettirmeyi başarıyor.

Slazenger File Detaylı Erkek Günlük Spor Ayakkabı

Poliüretan taban yapısı ile gün boyu rahatlık ve konfor sunan Slazenger file detaylı erkek günlük spor ayakkabı, yumuşak yastıklaması ve hafif yapısı ile maksimum konfor sağlıyor.

Nefes alabilen materyali ayaktaki hava akışını arttırırken file ve sentetik deriden oluşan sayanın orta kısmında kullanılan kumaş yapı dengeyi arttırmaya yardımcı oluyor.

Yuvarlak burun yapısı benzersiz bir şekilde ayağın şekline ve hareketlerine uyum sağlarken özellikle günlük performans için ideal bir kullanım rahatlığı ile öne çıkıyor. Burun yapısı, ürün içeriği ve özellikleri ile erkeğin tarzını yansıtmasına yardımcı oluyor.

SLAZENGER Bağcık Ve Cırt Cırtlı Kız Çocuk Spor Ayakkabı 

Hem ip bağcık hem de cırt cırtlı kapatma özelliği sonsuz bir kullanım rahatlığı sağlayan bağcık ve cırt cırtlı kız çocuk spor ayakkabı modeli, Slazenger kalitesini yansıtıyor.

Yuvarlak burun yapısı, poliüretan tabanı ve bileği kavrayan tasarımı ile gün boyu çocukların hareketli yaşamına sağlıklı bir dokunuş katıyor. Hafif ve yumuşak yapısının yanı sıra yastıklama özelliği konforunu ve kalitesine arttırırken kullanılan materyal gün içerisinde sağlıklı ve dengeli duruşa yardımcı oluyor.

SLAZENGER Bağcık Ve Cırt Cırtlı Erkek Çocuk Spor Ayakkabı 

Dayanıklı filenin yanı sıra aynı zamanda sentetik deri sayalı Slazenger bağcık ve cırt cırtlı erkek çocuk spor ayakkabı, tabanı ışık detaylı. Taban yapısı tüm gün boyu hareket halinde olan çocuğun denge ve desteğini sağlıyor.

Hafif yastıklaması son derece mükemmel bir konfor katarken hafif ve dayanıklı kumaş saya dikkat çekiyor. Taban materyali aşınmaya karşı dayanıklı olurken aynı zamanda uzun süreli konfor sunuyor. Yastıklama özelliği esneklik ile birlikte sıçramayı en üst düzeye çıkarıyor.

SLAZENGER Bağcık Ve Cırt Cırtlı Kalın Taban Erkek Çocuk Spor Ayakkabı 

Erkek çocuk spor ayakkabı baskılı ve desenli tarzı, bağcık ve cırt cırt kapaması ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı profesyonel bir şekilde başarıyor. Mükemmel bir konfora sahip kalın tabanlı erkek çocuk spor ayakkabı, unisex özelliği ile öne çıkıyor.

Uzun şekli yuvarlak olan ayakkabı saya kalitesi, materyal yapısı ve kalın tabanı ile gün boyu rahatlık ve konfor sunuyor. Tasarımı ile göz doldururken aynı zamanda çocuklara uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor.

Slazenger marka kadın, erkek ve çocuk ayakkabılarında en son trend ürünler www.lcwaikiki.com/tr sayfasında kaliteden ödün vermeyenler için bir araya getirildi.  Her zevke uygun ayakkabı çeşitlerini kullanıcısı ile buluşturan web sitesinde Slazenger kalitesi ve tasarımı sunulan cazip fiyat seçenekleri ile ziyaret etmenizi bekliyor.

 


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler