Aris Pırlanta, pırlanta yüzük, altın, baget pırlanta, pırlanta kolye, pırlanta bileklik ve elmas satın alabileceğiniz online mağazaya sahiptir. Özel koleksiyonları olan markanın sertifikalı taşlarını satın alabileceğiniz seçenekler sunulur. Markadan almış olduğunuz ürünlerle ilgili sorun yaşamanız halinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Damla Zümrüt Altın Kolye

Damla zümrüt altın kolye, 14 ayar, beyaz altın kullanılarak tasarlanmıştır. Eni 1.0 cm, boyu 1,7 cm’dir. Kolye ucuna 42 cm zincir dahil edilmiştir. Zümrüt taştan tasarlanan altın kolye, Aris Pırlanta’nın en trend takılarından biridir. Sertifikalı taşlar koleksiyonunun bir ürünüdür. Ortasında zümrüt taşı, kenarları işlemeli, zinciri sade bir üründür.

Aris Pırlanta’nın zarif tasarımından biri olan zümrüt altın kolye, spor-şık tüm kombinlerinizde kullanabileceğiniz bir üründür. Günlük kullanımda tercih edebilirsiniz. Online mağazasından peşin fiyatına taksitle satın alabilirsiniz. Ücretsiz sigortalı kargo seçeneği mevcuttur. Aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Damla Yakut Altın Küpe

Damla yakut altın küpe, yakut taşının etrafında zarif işlemlerin kullanıldığı özel bir tasarımdır. Sertifikalı taşlar kategorisinin bir ürünüdür. 14 ayar, beyaz altın, 2,37 gr’dır. Eni 1.0 cm, boyu 1.1 cm’dir. Ağırlığı 0,90 ct, rengi kırmızıdır. Berraklık özelliği yoktur. Damla kesimli tasarımı ile dikkat çeken bir görünüme sahiptir.

Yakut taşının çevresinde beyaz altın kullanılarak işlemeler yapılmıştır. Küpenin ortasında bulunan yakut taşının rengi doğal kırmızı renklidir. Spor ve şık kombinlerin tümü ile kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Satın aldığınız ürünler ücretsiz sigortalı kargo ile gönderilir. Ürünlerle ilgili sorun yaşanması halinde Aris Pırlanta 14 gün içerisinde ücretsiz iade kabul etmektedir. Ürün faturası ile mağazalardan değişim yapabilirsiniz.

Fantezi İncili Pırlanta Kolye

Fantezi incili pırlanta kolye, 14 ayar, beyaz altın, 2,06 gr’dır. Pırlanta taşlı, yuvarlak kesimlidir. 26 adet pırlanta taşı kullanılmıştır. İnci detayının etrafında kullanılan pırlanta detayları ile göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Rengi gridir ve berraktır. Sade zinciri ve şık tasarımı ile tüm kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Kolye ucuna 42 cm’lik zincir dahildir.

Aris Pırlanta online mağazasından satın alacağınız ürünlerin tümü ücretsiz sigortalı kargo ile gönderilmektedir. Peşin fiyatına taksit seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Aldığınız ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Üründen memnun kalmamanız halinde 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kayra Altın Sitrin Kolye

Kayra altın sitrin kolye, sertifikalı taşlar kategorisinin trend takılarından biridir. 14 ayar, kırmızı altın, 1,70 gr’dır. Kolye ucuna 42 cm’lik zinciri dahildir. Eni 1,5 cm, boyu 1,5 cm’dir. 1 adet sitrin taşı çevresinde kırmızı altın kullanılarak yıldız tasarımı yapılmıştır. Sitrin taşı yuvarlak, etrafındaki işlemesi yıldız detaylarına sahiptir. Berrak özelliğe sahip değildir. Ağırlığı 0, 30 ct’dir.

Sitrin taşı ve kırmızı altının göz alıcı tasarımı ile dikkat çeken sitrin kolye, peşin fiyatına taksitle satın alabileceğiniz ürünlerden biridir. Satın aldığınız ürünler ücretsiz sigortalı kargo ile 1-3 iş günü içinde gönderilir. Üründen memnun kalmamanız halinde 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürün faturası ile tüm Aris Pırlanta mağazalarından değişim yapmanız mümkündür.

Sitrin Yaşam Çiçeği Kolye

Aris Pırlanta sertifikalı taşlar kategorisinin trend parçalarından biri olan Sitrin yaşam çiçeği kolye, kırmızı altın kullanılarak tasarlanmıştır. Sitrin taşı çevresinde kırmızı altın detaylarla işlemeler kullanılmıştır. Şık tasarımı ile dikkat çeken kolyeyi günlük kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Sertifikalı taşlar kategorisinin trend parçalarını taksit seçenekleri ile almak için https://www.arispirlanta.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler